Küprosele tööle läbi Ismira agentuuri

Hei, kas te etate midagi firmast Ismira mis pakub ka Küprosele restoranidesse ettekandjaks. Kas nad ikka maksavad palka nii nagu on lepingus kirjas või üritavad nöörida? Kas tegu on siis tõesti orjatööga või on võimalik täitsa normaalselt elada seal?

Olen samuti huvitatud infost selle vahendajafirma kohta (Ismira): on nad usaldusväärsed, millised on kogemused olnud selle firma kaudu tööd otsides (ka nt kruiisilaevadele tööle minnes)?

Mina käisin intervjuul Tallinnas veebruari lõpus. Seal räägiti, et kõik on tip top ja nad tahavad mind kindlasti ettekandjaks ja poole kohaga restorani hostessiks. Ütlesid et saadavad veel lisainformatsiooni töö kohta. Saatsidki mitu kirja ja täpsustasid kus mis toimuma hakkab ja öeldi, et olen kindlalt välja valitud. Nüüd tuli järsku kiri, et nad ei valinud mind. Seega mina enam Ismirat ei usalda, sest selle tõttu ütlesin ma kahele teisele tööotsale ära.

Kas keegi oskab öelda tagasisidet Ismira firma kohta?

Kas keegi on töötanud antud firma kaudu Küprosel või mujal?
Oskate soovita, kust veel otsida tööd?

Mulle öeldi vestlusel läbi skype-i, et vahendustasu on 150 eurot lisaks deposiit 50 eurot. Piletid ostad ise. Tahtsid 2 fotot. Saadavad foto hotelliomanikule ning kui talle kandidaat ei meeldi siis valituks ei osutu.
Mina otsustasin, et lähen ise mitte läbi vahendusfirma.