Kui tõenäoline on leida Austraalia reisil tööd?

Hei,

olen siin lugenud kuidas mõni on pool aastat olnud Austraalias, sellest poole veetnud töötades ja teise poole puhates...

On see tõenöoline, et jääb raha nii palju yle?

Ise tahaksin-saaksin minna u 4 kuuks, kas on võimalik ka sellest nt paar kuud töötada ja teise poole lihtsalt reisida...?

http://www.infoaustralia.eu/

ja 95% teemakohastest küsimustest leiavad vastuse ;)

Mhm, imelik on see, et minu pandud pealkiri oli üldse midagi muud :D Ma ei küsi, kui tõenäoline on seal tööd leida, vaid kui tõenäoline on, et nii palju raha üle jääb...

Nii, et kallid administraatorid, ärge muutke siin midagi :)

Kui arvestada sellega, et on tõenäoline leida töö, siis võid ju arvutada ise - võta mingi keskmine palk, nt. 18 dollarit tunnis. nädalas teed 38 tundi tööd. Arvuta sealt maha maksud, elamine, söök jne. 2 kuud töötad sellise palgaga siis teenid brutona umbes 5472 dollarit. Lonelyplanet kirjutab, et Austraalias võib arvestada turistina viibides 80 dollarise kuluga päeva kohta. Ehk aitab natukene.

Clow, kui plaan on neli kuud olla siis ilmselt casual t66d, neid kuulutusi leiab notice-boardidelt ja kui piisavalt veenev oled saad ka t66, samas minu arust kogeb t6elist austraaliat ikka kui kuskil maal oled, t6drukutele on palju ju igast country-bub ja roadhouse worki,see on ideaalne v66imalus saasta reisimise raha, kuna elamine ja toit on yldjuhul tasuta ning kogeb seda austraalia h6ngu. Endal oli paris kosutav nadala lopus parast t66d minna pubi kui seal ikka packerid t66tasid ja kellega oli muljheid jagada.

Clow: millal sa muidu läheksid? Ma ise sooviksin minna oktoobris, täpset aega ei tea kui kauaks, eks kohapealne elamine määrab ka üht-teist, aga arvatavasti mingi 4-5-6 kuud. Sooviks samamoodi algul tööd leida ja hiljem niisama Austraalia elu uurida. Äkki suhtleks rohkem meili teel nt? ;) Mine tea, ehk saab koos minna - seltsis segasem (ja turvalisem:)).

Tahaksin ka ehk oktoobris või kuskil nii minna....

Annan oma maili clow110@hotmail.com