Kus oleks lihtsam alustada?

Tere! Olen siin mitu aastat pead vaevanud, et kuhu oleks mõttekam minna kas Ameerikasse või Inglismaale? Ma ei taha minna lihtsalt paariks kuuks vaid kohe päris elama. Olen selles kindel, et Inglismaal on igasuguse elamisloa ja tööloa taotlemine lihtsam kui Ühendriikides ning kipun arvama, et Inglismaa on ka natuke vastuvõtlikum kui Ameerika kuid ega ma neid asju ei tea. Äkki saaksite teie mind aidata ja oma kogemustest natuke rääkida, kelle neid on. Kuidas see elamiloa taotlemine käib? Kui keerukas see on? Kuidas on tööga kui on olemas 12 klassi haridus? Kuidas on elamise leidmisega ning kui mul on tehtud Eestis autojuhiload siis seal need vist ei kehti eksole? Samamoodi pangakonto ning ilmselgelt telefoni numbriga, kuidas neid saaks ka inglismaal kehtivaks muuta? Küsimusi on nii palju, ehk oskab keegi nõu anda:)..palun!

EL maad on ju ilma viisata. Seega 3 kuud aega ringi vaadata. Iirimaal on ehk lihtsam pabereid ajada. Eesti load kehtivad 3 kuud ule maailma. Parast saab vahetada kohalike vastu, kui on vastav kokkulepe riikide vahel olemas.

Eesti load kehtivad väljaspool ELi aint siis kui rahvusvahelised load ARKist tehtud (saad lisaks oma plastikule väikse papitüki 30euro eest). Kas rahvusvahelised load rohkem kui 3 kuud ei kehti?