Kus te siis elate siin Inglismaal? Vol 2

Kuna teema läks väga pikaks, siis teen siia uue. Vana teemaga saab tutvuda siin http://www.trip.ee/node/10499#new

Meie pere elab maal :)High Peak. (SK22) Eestlasi pole siin kohanud. Üks töökaaslane on lätlane. Poes saime tuttavaks Soome perega :)

Kixel, kui huvi on kirjuta nupagadii(ät)gmail.com. Elan oma perega Stockpordis.

Kolm Eesti naist yhes majas ja meid on siin veelgi :)

Vana oled ja millega tegeled Penrithis? Kaua oled olnud sealkandis ka?

Tere! kas ehk elab eestlasi ka Hemel Hempsteadis :)

Meie pere elab Harpendenis, Lutoni lähedal. Kas eestlasi leidub siin lähedal, saaks kokku ja ajaks juttu.

Jätan oma maili.pisikepix@hotmail.com . Kes Lutoni lähedal elavad, võtke ühendust.

Elan Newcastles. 26-a neiu. :) Oleks tore teiste eestlastega kokku saada. Mail: glorias_hot@yahoo.com

Hetkel veel Manchesteris natuke üle nädala, aga varsti varsti Yorkis.

Hetkel Cornwallis Truro lähistel, aga novembrist samuti Yorkis.

Kas kolid pikemaks ajaks Yorki? Oleks tore mõne eestlasega seal kokku saada, eesti keelt kuulda. Mu meil on kadririin@gmail.com

Kedagi kuskil Chichesteri lähedal ka asumas?? Ise varsti sinna ja oleks tore mõne oma maakaaslasega suhelda...

Sõltub läheduse astmest, nt Southampton on küllaltki lähedal. (Mul lihtsalt on Chichester'is 92-st aastast tuttava briti professori suvekodu ja kui eelmisel nädalal Portsmouth'is kohtusime, oli sealt linnast, mis minu kõrvallinn - kuid siiski umbes 45 min. rongisõidu kaugusel, Chichesteri vist mingi 22-25 km).

Elame perega Liverpoolis. Peres 4 last, vanuses 10k- 13a, tore oleks teiste eesti peredega suhelda. devilanake@hotmail.com

Tere.

Elame perega Stoke on Trendis. Peres nii tutreid kui poisse vanuses 1a-14a ja koer ja kalad ka. Jatan ka aadressi, oleks tore suhelda ja ehk ka kokkugi saada!

Tere. Kes aitaks elamisega inglismaal ? Ise olen 31a mees ja otsin tööd inglismaal kristjantammer@hot.ee nr. 00327-56756040 Kristjan.

Mul on juba ammune plaan minna Inglismaale elama/tööle. Aga sõbrad minuga kaasa tulla ei taha ning üksinda on kõike väga raske organiseerida.. Elamine,töö jne. Niisiis, kas ei oleks kedagi, kes juba seal jalad alla on saanud ja eestlasest kaaslast tahaks ? Olgu siis see linnas või maal :)

mail: meelikaallik_2@hotmail.com

Brightonis. Väga ilus linn on ja praegu on ka mõnusad ja soojad ilmad. Hetkel veel elukohta ega tööd leidnud ei ole, peatun hostelis. Pole veel 100% kindel, kas jään siia, see sõltub sellest kas õnnestub tööd saada.

Kolisin Colchesteri suvel, ei ole veel eestlasi siin kohanud.

Tere, elan juba kolmandat aastat Louna-Inglismaal, umbes 20 min Southamptonist ida suunas, Titchfieldi lahistel. Ega ei ole siinoldud aja jooksul eestlasi kohanud rohkem kui yhel korral Tesco supermarketis.