trip-krainetrip-ukraine-dark
Lähme Austraaliasse!! ( Gold Coastile, Brisbane...)

Tere, viimasel ajal olen mõelnud, et võiks asjad pakkida ning kuskile "maailma avastama minna". Kõige ahvatlevam koht tundub hetkel olevat Austraalia ning täpsemalt Gold Coast, Queensland. Paistab selline päikseline ja mõnus koht olevat. Küsimus siis selline, et kas leiduks kedagi, keda sama sihtkoht huvitaks, et saaks äkki koos reisiplaane pidada ja sinna minna. Plaan minna siis äkki aprillis... Midagi väga täpset veel paika ei ole pandud, aga soov on suur. Et äkki saaks mitmekesi koos arutades plaanist asja kah:)

Tere, meil on täpselt sama plaan, 2 inimest on kindlad tulijad, kolmas arvatavasti ka ;) Aga seltsis segasem, oleks hea mitmekesi minna, igatepidi soodsam ja ohutum. Meil tegelikult plaan minna juuni alguses millalgi, ka Gold Coastile, tundub kõige ahvatlevam paik olevat..

olen nõus Nelega:).. Gold Coast paistab selline mõnus ja päikseline jne...Stardime Tallinnast 16 veeb Brisbanesse ja sealt edasi liigume Gold Coasti:)

tundub täitsa tore koht olevat. vahukomm kas oma msni raatsid anda?

siis on väga hea..juuni algus ka päris hea aeg tegelikult, saab asjad siin korda aetud ja veidi raha ka kogutud:)

plaanin kah minna veebruaris ... aga ennem pean viisatulemused k2tte saama...

jah, veebruar tundub ahvatlev, kui praegust olukorda siin Eestis vaatan.. aga kahjuks nii ruttu ikkagi minema veel ei saa:(

Kui suur peaks olema eelarve, et minna?

kui kauaks te plaanite minna ja kas t66le ka?Mul k2ivad samad m6tted peas et saaks siit juba minema kusagile p2ikese k2tte ja mere 22rde.Elan juba 5 ndat aastat Inglismaal elu on hea aga kliima annab soovida.Mulle sobiks suve paiku minna.Teeks varajased plaanid. harri.reili@gmail.com

eelarve võiks olla siis midagi sellist viisa 1600 kopsupilt ca 700 kindlustus aastaks ca 1800 lennupilet (mina võtaks esialgu ainult ühe otsa pileti) ca 12 000 stardikapital (esialgne majutus ja muud vajaminevad asjad juhul kui kohe tööd ei leia) ca 15 000 muud lisakulutused (matkaseljakott jne)

nii et selline minimaalne eelarve minu arust kuskil 35 000 EEKi

aga eks see ole igal ühel individuaalne - et palju raha kaasa võtab.

Mina esialgu plaaniks siis minna ikka selle WHM (Working holiday makers) viisaga ja ma arvan et aastaks. Austraalia nii piisavalt kauge ja ilus ja põnev maa, et sinna lühemaks ajaks ei raatsiks. Muidugi kunagi ei tea ja seepärast ka tagasisuuna piletit ette ära ei ostaks.

viisa on 1600 kopsupilt 810 kindlustus 2000 ilma f[[silise t66 riskita ja 2500 riskiga. ja pilet jah umbes 12 kuni14 kilo

jaah...ühesõnaga minul siis suhteliselt kindel soov sinna minna.. tore oleks kui keegi sooviks ka minuga ühineda..praeguse seisuga lähen üksi:P tahaksin minna siis arvatavasti aprillis.. minu meiliaadress ka siis - neleuska@hotmail.com

ma olen siin täiesti uus ja on ka plaanis minna juunis Austraaliasse, et miks see kopsupilt nii kallis on? On selles midagi nii erilist?

Selles pole midagi erilist, tavaline röntgen.. kallis arvatavasti sellepärast, et Eestis ainult 1 arst, kelle tehtud pilti aktsepteeritakse, ehk siis mina selle arsti asemel küsiks veel rohkem:D Kui õigesti mäletan oli kviitungi peal kopsupilt 300 millegagi ja 500 oli visiiditasu vms.

tahan ka tulla aga saan tulla alles juulis:((

Hmmm.... ma hakkan veebruaris viisat taotlema aastaks, et saaks ehk märtsis minna. Algul ehk Perthi ja siis sealt Melbourni, algul väike puhkus mingi nädalake ja siis võiks tööd otsida:) Plaan minna yhe sõpsiga, kui on soovi võib ühineda. Ise põrutan õele järgi just 24 jaanuar läks.

Kas kellegil on plaanis minna lähiajal elama/tööle? kui jah siis äkki lepiks midagi kokku, kuna endal kindel soov!

Annan igaksjuhuks msn´i ka:)

K_a_i_d_o_88(ät)hotmail.com

lisan oma msn´i uuesti kuna läks kogemata valesti:) K_a_i_d_o_88@hotmail.com

Me plaanime minna aprillis või kohe mai alguses. Viisa taotlus tehtud,nüüd veel kopsupilt ka ja siis vastust ootama. Loodetavasti positiivne...jutud käivad,et ei anta enam nii lihtsalt... Sihtkohaks hetkel Brisbane ja sealt siis edasi kuhugi.

Me plaanime minna aprillis või kohe mai alguses. Viisa taotlus tehtud,nüüd veel kopsupilt ka ja siis vastust ootama. Loodetavasti positiivne...jutud käivad,et ei anta enam nii lihtsalt... Sihtkohaks hetkel Brisbane ja sealt siis edasi kuhugi.