Lasteaiad

Palun abi inimestelt, kes oskavad soovitada mõnda lasteaeda 2-aastasele Helsinki kandis....kas siis Espoos või Vantaas.... ja ehk oskab keegi ka öelda, kui palju on lasteaedade kuumaks seal? Uurisin pisut internetist, aga ei leidnud infot eesti keeles ja soome keelest kahjuks väga hästi aru ei saa.... aitäh...:)

Meil sama teema käsil;) Mees käis yhes lasteaias uurimas ja täitis avalduse, lasteaia peab vist ikka valima oma elukohajärgselt!

6igus. lasteaia saab elukoha järgi ainult, kuid minu meelest uuest aastas Helsinki ja Vantaa s6lmisid kokkuleppe, et helsingis elavad lapsed saavad Vantaas käia ja vastupidi, kuid seda tuleb uurida lasteaiast. Kuumaks s6ltub teie pere bruto sissetulekutest.Mul laps käib vene-soome lasteaias kus on paar eestist tulnud last ka :)

Kus see vene-soome lasteaed asub?

oi neid siin paris palju :) Vantaas on 2 tykki: yks Hakunilas ja yks Martinlaaksos, Helsingis veelgi rohkem, Tean et paar tykki on Mellumakis, siis on Vuosaaris, nyyd on uus lasteaed avatud Pitajamakis-sinna tahaks ise oma lapsukest panna, aga natuke pikk tee on. Sellesviimases pidi ka inglise keelt 6ppima, matemaatikat jne, oleneb mis lapsel paremini laheb. Sorry mul tahtedega on inglisekeelne klaviatuur ja tahte pole. Kui huvitab, siisi v6id panna oma e/mail siis saab paremini suhelda. Kas ise oled juba soomes muidu?

Netis on firma kes aitab Soome tööle ja elamiseks nii töökohaga kui kõigi paberite jamamisega. Sealhulgas lasteaedade ja koolidega, mis on seal politseile vaja, ühesõnaga kogu kupatus. Kui on huvi hakata ennast Soome elama sättima. Ühekordne teenustasu oli mingi 700 euri. Kui ta mul silma jääb annan teada.

minu e- maili aadress on annika29@hot.ee, ja olen soomes kyll juba. Võiks kirjutada kyll, sest kysimusi on kyll;)

Pakume tööd Soome suurfirmades:

  • koristajatele
  • keevitajatele
  • ehituse abitöölistele
  • ehitajatele
  • komplekteerijatele
  • bussijuhtidele Töölepingud otse Soome firmadega. Palgad vastavalt TESile. Soome keelt mitte oskavatele soome keele intensiivkursused. Info telefonil: + 358 451 29 00 88.Aitame kohaneda kogu perel ja leida elamiskohta, lasteaia - ja koolikohta. Teeme k6ik vajalikud registreerimised (politsei, KELA, magistraat, maksuamet jne.) Ühekordne teenustasu: 600 eurot pluss käibemaks katab kogu jooksva aasta. lisainfo: www.tyokonsultointi.fi ehk on abi!!

Muulge natuke uurimist ja saab ise hakkama. internet ju k6ikidel olemas ja ei pea 600 maksma. parem hoidke need raha kokku, et korteri yyrda.

600 euri pole mingi raha! Jutujärgi korra maksad ja kõik tuuakse kandikul ette. Mina sinna plaaniks elama ja tööle minna kasutaks küll võimalust! Aga eks see on teie valik, mina proovisin ainult abiks olla:)!