Liverpool

Kas mõni siinsetest kasutajatest Liverpoolis ka elab? On plaan Inglismaale kolida ja Liverpool tundub väga mõnus koht (olen seal paar korda puhkamas käinud), kuid tahaks teada, kuidas seal ka reaalselt elada on? Scouserid tundusid väga meeldivad ja sõbralikud inimesed, kuid kas nad immigrantidesse sama positiivselt suhtuvad, kui lihtsalt turistidesse? Kuidas seal töökohtadega on? Ning millised piirkonnad elamiseks sobivamad oleksid? Toxtethi ja Anfieldi ümbruse kohta olen lugenud, et tasuks eemale hoida, aga millised piirkonnad head elukohad on (kus hind väga üüratu ei ole)? Või peaks hoopis Wirralile elukoha vaatama, kui mõistliku hinnaga elukohta otsin?

Ega sa juhtumisi kaaslast otsi? Pean ise ka plaani Liverpooli kolida. Käinud seal kahjuks veel ei ole, aga selle põhjal, mida kuulnud olen, tundub mõnus linn.

Spetsiaalselt ei otsi, kuid ega asja arutamise vastu ka ei ole, kui kellelgi sama huvi :)

Jätad äkki mõne kontakti?

Ning endiselt ootaks, et ehk siin mõni, kes Liverpoolis juba elab ja kogemusi jagada oskaks. Raske uskuda, et nii mõnusas kohas ühtegi eestlast ei ole.

Seal on hulgaliselt eestlasi. On neid, kes õpivad ja neid, kes töötavad. Kuid ehk on nad siis muude asjadega nii hõivatud või lihtsalt ei külasta trippi.

On plaan tulla Liverpooli 2 kuuks tööle ja oleks hea kui mõned tuttavad seal ees oleksid :D Alguses ikka võõras linn :)

Mis tööd tegema hakkad? Kuidas leidsid? Sooviks ka Inglismaale tööd leida... Äkki annad mõne vihje.

Ma kolin juunist Liverpooli ja hetkel on ka töö leidmine ainus mure. Olen seal päris palju käinud ja pole veel eestlasi kohanud. Elu tundub seal muidugi väga superb olevat. Arvatavasti veedan esimesed kuud ilma sõpradeta nii et võiks ikka kedagi emakeelt rääkivat kohata ka.

Ehee on kll Liverpoolis eestlasi! Üks tuttav elab ja sõbranna käib ka aeg-ajalt; ise pole sinnakanti ainult sattunud nii puhtjuhuslikult!

Oskab keegi öelda, kas Liverpooli lennujaamast peale Ryanairi mõnda muud lennufirmat ka Riiga lendab? Otsin praegu 22. või 23. detsembriks Liverpoolist piletit Riiga (või Tallinna häda pärast kui on odavam), kuid peale Ryanairi ei paista midagi olevat. AirBaltic ka aga see lendab ligi 10 tundi läbi ma ei tea kust. Oskab keegi aidata info jagamisega?

kui siia eestlasi juurde tuleb! Meid siin juba yle 20! Koik saavad oma elu- ja tooga hakkama, isegi need, kes keelt veel ei oska.
Ja see linn on toesti monus, elame siin juba 5. aastat. Just selline paras, mitte vaga suur ega vaike. Voimalusi too leidmiseks on!
Ainult, oodake, kuni joulud ja aastavahetus labi! See vaikne periood kuni 15.01.
Meie kaime siit Eestisse ikka Ryanairiga Riia kaudu - see koge odavam variant.
Aga voib tulla ka Manchesteri kasutades SAS-i, Czech Airline voi Cityairline teenuseid. Neil lendudel vahemaandumised ja kallimad ka.
Edu teile! Sipsik42@hot.ee

Tervist,

mõni nädal tagasi tuli suhteliselt uitmõte minna paariks kuuks Suurbritanniasse ja kaeda omal käel sealset elu. Edasised uuringud langetasid linna osas kaalukausi Liverpooli kasuks ja siit hakkavadki minu küsimused pihta. Nimelt palun igasugust informatsiooni nii töö- kui elukoha leidmisel, loodetavasti ei ole see antud linnas lootusetu ettevõtmine. Reisi eesmärk on eelkõige omal käel kogeda midagi uut ning loodetavasti huvitavat. Olen arusaanud, et eestlaseid seal peaks jätkuma, kelle poole ühe või teise murega pöörduda, seega erilist hirmu ei tunne. Pigem loodaksingi saada siinkohal otsest kontakti kellegiga, kes on käesoleval hetkel või minevikus mingit pidi olnud Liverpooliga seotud. Igasugune abi on tere tulnud :)