Londoni rajoonid

Tere! Kas keegi teab rääkida Londoni rajoonidest ning nende üürihindadest? Päikest ja aitäh!

Mis kant sind huvitab? Kohti on igasuguseid, oleneb ka millises tsioonis tahad elada. Muidu üldiselt ikka paremad kohad on north-west, west, southwest, Ida- ja Lõuna-Londonis pidi rohkem kuritegevust olema ja rohkem musti. Mida parem piirkond seda suuremad üürid, paremas rajoonis 1 bd korteriüür on umbes 1000 naela kuus. . . . Trip.ee lisas puuduvad suured algustähed!

Esialgu võta vaid tuba, eks hiljem vaatad juba midagi paremat. Ja kolmandast tsoonist tavaliselt kulub sama aeg tööle minekuks kui esimesest - oleneb, kuidas liinid jooksevad.

Aitäh! Ongi plaanis tuba võtta, aga see võiks samuti hea kohas olla:) Küllap selgub varsti! Aitäh!

norm on jah West ja southwest - ehk siis chelsea, fulham, kensington, chicwick, richmond, hammersmith, shepherds bush jne. teisigi ok kohte on mujal Elada saab ka Brixtonis, Hackneys ja Peckhamis (jargi proovitud), lihtsalt seal on musti palju ja ohtuti ei maksa mooda kahtlaseid nurgataguseid tuiata.
Aga jah, juhtuda voib igal pool (ka Eestis) yyr on korralikus kohas kallivoitu, seega soovitan kahh esialgu kuskil tsoon 2-4 mitte koige esinduslikumas rajoonis tuba yyrida.