Lõunasse nokitsema (huvitab kedagi)

Plaan minna kuskile lõunasse mingiks ajaks vaatlema ja kergelt ka mingit tööd tegema. Kas on kedagi kellele pakuks selline asi huvi.
Räägiksin lähemalt msnis exca58@hotmail.com

Sihtkohad ja tegevused lahtised kuid minek suht kindel.

Hei, oled juba läinud või ootad veel?
Mul endal plaan minna esialgu Berliini (mõned tuttavad seal ees) ja siis jääkski ehk kuuks ajaks Saksamaa-Hollandi piirimaile.
Ja siis edasi alla, otsiks suve veel.
Minek oleks nii umbes järgmisel nädalal ehk..? (enne septembrit kindlastiii)
Teised huvilised võivad ka märku anda:)

Mmm reisikogemust veitsa on, läbi Rootsi-Saksamaa-Prantsusmaa-Hollandi, aga Baltimaad ja Poola on vaid kindla autoga läbitud. Nii et kardangi seal päris üksi hääletada. Samas, miks karta, kõik on võimalik:)
N21

Heihei! Usun, et oleksin ka tulija. Aga äkki lisad mind msn`i, arutaks seda asja natuke :) atsyo@hotmail.com

Ma nõus kohe homme minema. Puhkus kuni 8 september. Kui huvi siis andke teada . Seltsis segasem siiski.
.
.
.
Trip.ee rõhutab, et suured algustähed on siin foorumis kohustuslikud ning lohakad postitused lihtsalt kustutakse!

Hea plaan! Olen ise viis aastat Hispaanias elanud. Sept. keskpaigus lähen tagasi. Kui saan kasulik olla siis anna teada.

Mul tahtmine sept/okt minna Hispaaniasse umbes pooleks aastaks. Aga veel ei ole pileteid bronninud, mõtlen, et kuhu minna. Variandid, mis olen mõelnud on Gironasse(Barcelona kant) või mõnele saarele, Mallorca või Kanaarid. Aga muidugi kui on keegi juba ees või plaanib minna, siis oleks hea koos elamist üürida. Kus kandis sa Tanel elutsed seal, või rändad sa ringi?`

Olen mees 22a. ja oskan väga hästi inglise keelt, hispaania keelt natuke oskan, ja omal käel õpin praegu. Varem olen Šotimaal käinud samamoodi tööl, et seljakott selga ja kohale :)

Minu kaootiline äraminemisplaan võiks ühe eelduse kohaselt minna ka samuti, nimelt ma seadsin lihtsalt eesmärgiks saada hispaania keel selgeks(natuke räägin ja saan aru) Kõige lihtsam viis selleks on minna lähimasse hispaania keelt kõnelevasse riiki- oh ja imet, Hispaania. Kuna mul dividendid arvele ei jookse, siis äkki võiks töö ka otsida sel raskel perioodil.
Mingeid kindlaid plaane pole, otsiks, et tuul tooks õige suuna, aga mõtlesin, et kataloonia jääks katalaani keele pärast ära. Tahaks ära minna sept lõpp-okt lõpp vahel.

Elan Alicantes. Töötan ka seal. Hetkel olen Eestis ning tagasi lähen 25 sept.

Mul oleks sama soov, nagu sinul,
aga mina saaks alles veebruarist kahjuks.

Tere Tanel, ma olen teemaalgataja ja kahekesi Valencias ning vaiksed plaanid. Akki saaksin sinuga kuidagi kontakti, minu nr on 37256500943
Edu.
.
.
.
Lause algab suure algustähega!

Mul endal praegu probleem kuidas Eestist ära saaks. Olen hetkel Tallinnas ja tagasi lähen arvatavasti häälega. Kui midagi muutub, annan teada.

Ootan ja aitäh vastuse eest.

Olen hetkel Sevillas, mobla numbri annan homme, sest praegu pole. Kuid ostan homme. Midagi uut on? Kas nokitsemine sujub?

Kuna asjaolud on muutunud st reisikaaslane althüpanud. Kui kellelgi on plaan häälega kuskile liikuda ja pole leidnud kellega siis võtke ühendust.

päikest!

Exca58@hotmail.com

Mind huvitaks ka väga lõunasse rändamine ja natuke pikemaks jäämine. Kuigi raske on üksi ja natuke hirmutav ka, kuid reisipisik on sees ja sügeleb täiega. Olen enne reisinud Ameerika east-coastil, autoga Saksamaale ja Horvaatiasse. Hispaaniast kahjuks ei tea eriti midagi, kuigi vaatan, et enamuste lemmik on just Hispaania.

Moded ärage kustutage minu poste ära!!!!

Kui ma ütlen, et ikka otsin veel kellega minna st seda, et ma ikka veel otsin. Kirjutaja ei saa elldada, et minu esimene post on tehtud 5kuud tagasi, et ma veel ikka siin olen. Selle kinnituseks ma kirjutan siia, et ikka veel otsin!!!!!!!!!!!!!

Kasutage nats loogikat. Tripi foorum on kõige haigemate modedega foorum üldse. Ok tsenseeriga üldisisi teemasid. Kui ma tee erateema enda minekou kohta. las ma toimetan siin nagu ma tahan!!!!!

Ühesõnaga ikka veel otsin huvitatuid!

Sul on õigus Excalibur, Trip.ee-s ongi täiesti juhuslikult kokku saanud kõige haigemad moded. Igasugusest loogikast pole neil halli haisugi ja sina pane oma järgmise postituse lõppu igaks- juhuks 75 hüüumärki!!! Mõjud usutavamalt :)