trip-krainetrip-ukraine-dark
LTD company startimine

Tere sõbrad,

järgmise aasta alguses sõidan Londonisse elada. Minu plaanis on oma LTD avada ja töötada as a contractor, müüdes mu teadmisi IT valdkonnas. Mul on 5-aastane kogemus, head referentsid töökohtadest, microsoft'i sertifikaadid, tallinna tehnikaülikooli diplom.

Praegu ma surfan internetti, et igasugust infi leida. Seetõttu on selline küsimus, kas keegi juba tegeles täpselt sellega (või lihtsalt omad infi?)? Millised tingimused, dokumendid, etc etc etc?

Ma kuulsin, et kui sul on oma LTD olemas, siis sul pole vaja isegi registreerida seal (nagu tavaliselt tööle tulijad peavad tegema), sest sa hakkad positsioneerida ennast nagu self-employed. Kuidas üldse kõik see rutiin välja näeb?

Võib-olla töötada under umbrella company on isegi parem kui TLD?

Igasugune info minu jaoks on kasulik.

Aitäh

Self-employed ei taha siis olla või....see tundub kehvake variant või? Mul muidu raamatukogust võetud tasuta brošüür teemal: Are you thinking of working for yourself?

Aga mul üks teine äritegemise teemaline raamatuke veel...ja siin ehk aitaks ptk Company Formation...

www.companieshouse.gov.uk

Sellelt lingilt peaks nende jutu järgi...saama Companies House kodulehele, mis on valitsusametkond, mis vastutab äriühingu jms asutamise eest... Siin on veel kirjas, et ankeedid, mida vaja, neid saab tollelt veebilehelt tasuta...

Uue ettevõtte asutamise kohta on veel eraldi kiras....et kui tahad seda teha, võid osta valmisettevõtte nt - (from a company formation agent - or incorporate a company yourself) ja siis peaksid saatma vajalikud dokumendid ja registreerimistasu ülaltoodud Companies House aadressile. Praegune reg. tasu on £20 või kui samal päeval tahad teenust, siis £50. Elektroonse registreerimise eest on allahindlus, vastavalt hind siis £15 või £30.