trip-krainetrip-ukraine-dark
Lühiajaline töö Inglismaal

Tere! Otsin augusti algul nädalaks ajaks inimest, kes minu äraolekul hoolitseks mu koera eest. Jalutaks kolm korda päevas ja annaks süüa-juua. Elan Põhja-Inglismaal Warringtonis, mis jääb Manchesteri ja Liverpooli vahele. Sobiks mõistlikule koeri armastavale inimesele, kel kavas tulla Inglismaale elama ja tööle. Seega oleks esialgne peatuspunkt olemas (hotellis elamise asemel). Vastuteenena olen valmis aitama töö ja elukoha leidmisel. Tingimused kokkuleppel.

Oleksin huvitatud,kirjuta mulle palun pattsylo@hotmail.com

Tere. Sooviksin saada vajalikku infot kohaliku elu-olu kohta et vähese keeleoskusega töökas naisterahvas(näiteks toateenija) ka näiteks Warringtonis tööd ja elamist leiaks. Tulemusliku info korral olen väga tänulik või kokku saades hüvitan vaeva. Ette tänades

Ma kardan, et ma olen oma kirjaga lootusetult hiljaks jäänud, aga sellegipoolest kirjutan. Nimelt asun mina praegu samuti Põhja- Inglismaal, aga Yorki linnas ja nädal aega teie koeraga tegelemist sobiks mulle suurepäraselt, sest koeri jumaldan ma väga ning abi tööotsingutel oleks teretulnud samuti. Kui teil pole sobivat inimest veel, siis kirjutage, naerusuu@hotmail.com ja kui juba olemas, siis lihtsalt kõike kaunist teile! (: