trip-krainetrip-ukraine-dark
Mallorca...

Otsin ilusat, kenat, vaimukat ja arukat tüdrukut kes tahaks Mallorcale elama minna:D No tegelikult otsin head ja seiklushimulist kaaslast, kellega koos siit kaugele- kaugele ära minna...soovitatavalt igaveseks:) Andke julgelt teada kui teid asi huvitab..koos oleks kindlasti parem ja turvalisem minna...

Mina oleks täitsa huvitatud! :P

Tegelt plaan ongi selline peaaegu, et jaanuari lõpus algab puhkus. Lähme sõbrannaga Hispaaniasse, niisama käime ringi ja naudime. Otsime samal ajal tööd ja elamist ja kui võimalik jääkski sinna elama. :) . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

Kas Pets otsib siiani endale ilusat elukaaslast Mallorcale ?? :)

Hei kõigile! Elan Mallorcal, Palmas. Kõik kes siitkandist andke endast märku! Saame kokku ja teeme midagi! maarjamaret(ät)gmail.com Ei oma oma elukohta, nii et ei saa pakkuda kahjuks öömaja! Kohtumiseni!

Hei Maarja,

Peale Sinu, Ly ja minu on Mallorcal veel ca.10-kond eestlast, kes soovivad eestlastega suhelda. Peale selle on minu teada veel umbes paarkümmend püsieestlast, kes ei ole huvitatud teiste eestlastega suhtlemisest.

Ja nendele muidugi lisanduvad hooajalised ônneotsijad :)

Meil on enam-vähem regulaarsed kokkusaamised - järgmisel korral annan sulle märku. Päikest,

Meelis

Jesss! Kindlasti anna teada:)

Otsime oma inimest Palmas või selle ümbruses. Nimelt sai sealt ostetud üks suur purjejaht, millele märtsis järgi tuleme ja Eesti poole purjetame. Hea kui leiaks kohapealt inimese, kes meid veidi aitaks. Küll infoga supermarketite kohta, aga rohkem tahaks saata postipakiga ette ära kaardid ja raamatud. Lennupagasiga on neid kallis ja ebamugav tuua. 23.3 saabume ise kohapeale ja 26.3 anname otsad Ibiza suunas. Kaspar ja Sailing.ee team