Manchesteri eestlased

Jagage palun kogemusi kuidas koige paremini Manchesterist Eestisse saab. Kas otsebuss, rong vms. laheb monda Londoni lennujaama, Stanstedi naiteks. Koik variandid on teretulnud. Pole ammu kodus kainud.

Soovitan Ryanairiga Liverpoolist Riiga lennata. Manchesterist saad ju Czechairlinesiga ja SAS-ga vahemaandumisega otse Tallinnasse.

Võib ka nii: Manchesterist Megabusiga Londonisse, edasi Terravisioniga Stanstedi, siis Tallinna. Manchist Stanstedi saab ka vahel sooduspileteid rongiga. Passi peale! Käisin korra Liverpool Riga Ryanairiga. Nightmare! Enam ei kipu, enne istun öö otsa Stanstedis kui seiklen Riiast Tallinna ja edasi Rakveresse. Lõuna-Eesti inimestele muidugi mugavaim variant Ryanairiga. Aga veel on võimalus Manchesterist Londonisse lennuliine pidi, saab rutem, kuid hind on kõrgem. Eks sa ise tea. Muuseas, kas sa Shamelessi vaatad? Sa kui kohalik manc peaksid olema huvitatud küll. Mina veeren põrandal igal teisipäeval kella kümnest.

Mina lähen easyjetiga Manchesterist Helsingisse, u. 20 naela, sealt kahe bussiga ( 615, 15 ) sadamasse ja laevaga koju. :)

AirBaltic lendab Manchesterist Riiga.