Marbella/ Malaga

Tere

Tuleviku unistused oleks Costa del Soli elama minna, kuid mis tööd seal oleks võimalik kõige kiiremini saada, kui keel suus pole. Eeldan, et saksa keelega ei ole seal midagi teha? Inglise? Ideaalvariant oleks just töö mehele, kus väga palju suhtlemist vaja pole, näiteks ehitus. Äkki keegi teab, kust tasuks kontakti otsida? Tänan vastajatele! :)

Inimene, MIKS sa tahad minna umbkeelsena ja harimatuna keskkonda, kus samasuguseid põhja-aafriklasi on maa ja ilm täis???

Hispaania tööturg on hullemini täis kui Eesti oma. Vastav kirjeldus Itaalia kohta on näiteks http://www.epl.ee/artikkel/318103. 1000 euro põlvkond on teema ka Hispaanias.

Väga kena, et unistused kõik kohe mutta tambitakse. Keelt praegu õpin, samuti on pooleli ka haridustee, kuid sinna minek on tulevikuvaade. Praegu lihtsalt sooviks teada, mis seal oleks võimalik teha. Tean, et tuttav paneb katuseid, mis on küllaltki tasuv, kuid millised variandid veel oleks?

Nõustun 100% kasutajaga tripp, ega nii tõesti kaugele ei jõua.

Ikka hispaania keelt on vaja osata. Paljud Hispaanlased inglise keelt kas ei oska või ei taha rääkida. Sõltub muidugi kuhu lähed. Sakslasi ja venelasi kohtab seal ka, ehk leiaks tööd mõnes reisibüroos või kohvikus.

Hetkel on seal veidi halvad ajad majanduslikus mõttes. Tean inimesi, inglasi, kes on aastaid seal elanud ning hakkama saanud(15 ja 8, 6 aastat) ja sel aastal tagasi kodumaale läinud. Peamiselt on tegu ehitajatega.

Aga jõudu sulle oma unistuse teostamisel!