trip-krainetrip-ukraine-dark
Meditsiiniõed Austraalias

Proovisin kirjutada vastust LEPATRIIMU 1 kasutajanimele, aga tundub, et see ala on lukustatus...seega vabandan ja alustan uut teemat.

Meditsiiniõdedest on SUUR puudus. On vajalik saada kohalik registratsioon.

Probleem on algselt kohe sinu meditsiini kutsetunnistuses. Sellist asja nagu peale keskooli 3,5 aastat-5 aastat peatakse siin UNI õppeks...ja ei saada aru mis vahepealne pala on kutsekool.

selleks on vaja kontakteeruda NOOSR ja paluda neil teha sulle paber mille alusel on AU governemt happy, et sul on kõik punktid kogtud ja ja ei ole ahv puu otsast.

Vahemärkusena, et Eestlastel on see nii ilusasti paika pandud!...et hoida oma tööjõudu kodus vist.... ..aga kes tahab -see leab augu!

peale seda on vajalik läbida test :Occupational English test levelile 5 ja teha lisaks peale teha pre-registration kursus erinevate UNIde juures.

Maksumus: NOOSR tasuta. OET test....600-1000 au prereg. kursus kõigub erinevalt erinevate UNIDE juures 2000-5000

Aega võtab,kui saad kõik kursused üks algamas peale teist: ja muidugi läbid ühest korrast 1,5 aastat.

Natuke ka lasteaiast: 2 aastat sa lubad oma emigr. paberites mitte AU govermenti tülitada... lapsega sind muidugi ei jäeta nälga surema.... aga suurt abi ära looda! Lasteaiad maksavad sulle varjeeruvalt kohast 53 dollarit päev või 210 dollarit nädal. (selle võid osa % tagasi saada 2 aastat hiljem oma maksu deklaratsioonis)

Kui siis õnnestub sul saada oma registratsioon....oled tehtud mees! Haiglad suudlevad sul kädi jalgu, et saada sind tööle.

On muidugi võimalik teha kiirem registratsioon for PSA..sanitari kohale. Aga palganumbrid on väiksemad ja tööd on raskem leida...enamuses lõpetavad vanadekodus ja seal on VÄGA raske töö. Seega ei soovita.

ericandmom@gmail.com

Emme

Kirjutan siia ülesse oma kodulehe! See ei ole mõeldud kellegile varbale astumiseks või konkureerimiseks. Vahel on inimestel huvitav teada,kuidas käib igapäevane leiva võtmine Austraalias ... Kirjutasin suure jupi just Õdedele ja arvan, et kes tahab sellest selgust saada saab natuke paremaid näpunäiteid, kuna õdede amet ja kohustused on 1001% erinev mis Eestis toimub!

http://Emme.synthasite.com