Medõed Suurbritannias

Tere :)

Olen töötanud aastakese Londoni erasektoris. Suhtleks meelsasti kohapealsete kolleegidega. Uutele tulijatele annan head nõu.

Palun jäta kontaktandmed . Aleks.

Saatsin teile mõlemile oma kontakti trip.ee privaatse sõnumina.

Tegin selle teema sellepärast, et otsisin poolteist aastat tagasi ise sarnast teemat kuid ei leidnud. Nüüd olen valmis oma kogemusi jagama teistele.

Tere.. sooviks ka infot. Palun saada oma kontaktid. Tänud.

Hei,

Kuna sain parema töö, siis hetkel otsitakse mulle endises kohas asendust. Kui keegi soovib kandideerida, siis annaksin hea meelega juhiseid. Palk on 12,5 naela tund.

Tere silvereye.

Mu elukaaslane huvitub medõena töötamisest UKs. Palun jaga oma kontakti, kui raatsid kogemust jagada.

Tervitades, Raido.

saatsin maili aadressi sulle privaatsõnumina.

Ehk oleks keegi veel nõus jagama oma kogemusi Eestist Inglismaale medõeks tööle minemisel. Huvitab see, kas see tasub end siiski ära, millised on töötingimused jne. Ning kas Eesti diplomiga ja töökogemusega minnes, võetakse mind tööle kui õde, või esialgu on vajalik põetajatöö tegemine? Aitäh neile, kes leiavad aega ja tahtmist vastata:)

Eesti diplomiga saab siin õeks kandideerida küll ja mingit eelnevat hooldaja tööd pole vaja teha. Kõik medõed peavad olema siin kantud registrisse. Kui diplom on saadud enne maikuud 2004, siis tuleb esitada registreerimiseks mõned dokumendid veel. Alusta kodulehelt http://www.nmc-uk.org/ Mina sain oma PIN numbri kohapeal elades aga tean ka inimest kes taotles ja sai selle eestis olles. Tööd on siin õdedele tõesti palju. Natuke erinevad nõudmised on siin õdedele võrreldes eestiga aga küll sa hakkama saad ;)

Good Luck

Aitäh Sulle, ma asun uurima seda veebilehte:)

Kuidas on lood ämmaemandate töökohtadega? Kas neid vajatakse?

Rohkem kui õdesid muuseas. Kui oled registreeritud ämmaemand, siis tullakse sulle siin uksele koputama ja vägisi tööle tirima :)

Tere,

Kuigi hetkel käib jutt õdedest ja ämmaemandatest küsiksin, kuidas on füsioterapeutidel töökoha leidmisega?

Ette tänades :)

Mind ka huvitab see teema. Äkki oleks targem seda infot avalikuks teha, siis ei pea igaühele kirjutama. Kui olete teist meelt siis minu email on aljon_ka@msn.com Südamlikut tänud ja tervist teile .

Tere,

Mind ka väga huvitab see teema. Ole hea, jaga palun minuga ka enda kogemusi ja teadmisi. Suured tänud!!!

Kas keegi töötab ka hambaarsti õena, hakkan sügisest sellel alal tööd otsima ja kolledžis õppima seda.