Moskva RUDN

Tere,

On tekkinud soov proovida sisse saada Moskva RUDN-i (Rossiskii Universitet Družbi Narodov ehk People's Friendship University of Moscow). Helistasin siis ülikooli ja küsisin infot ning imestus oli suur kui mulle öeldi, et konkurssi kui sellist polegi. Hinded peavad olema enamvähem positiivsed ning juhul kui oled neile sobiv, kutsutakse intervjuule ja ongi kõik. On siin aga keegi tark inimene, kes teab täpsemalt midagi sellest süsteemist? Äkki on siin isegi mõni RUDN-i tudeng?

Ja muidugi lisaks sellele kõigele on ka suur huvi tekkinud Moskva elu vastu. Ühikates elamisest olen juba jutte kuulnud piisavalt, kuid äkki keegi oskab rääkida midagi hindadest, tudengite elust, töövõimalustest, puhkevõimalustest?

Kõik nõuanded ja soovitused on teretulnud.

:)

Tere!

Ise uurisin eelmisel aastal Moskva Lomonossovi ülikooli kohta aga sealne õppemaks jäi tiba kalliks, kuid ma oleksin huvitatud sellest samast infost mida sinagi küsisid! On sul juba kaaslane olemas minekuks? Tuttavad Moskvas ees? Mis eriala muidu õppima tahad minna?

:)

Tuttavaid Moskvas ikka leiab, kui mitte isiklikke, siis sugulaste tuttavaid vms. Oskan vene keelt kaa, seega loodan, et väga hätta ei jää! Plaanin minna tegelikult õppima rahvusvahelisi suhteid, see tundus olevat suhteliselt huvitav ala, kuid seal on veeel palju muud huvitavat! Kui tahad mingit informatsiooni sisseastumise kohta, siis võin jagada seda, mida tean :)

Kaaslast minekuks pole, kahtlen et Eesti inimene Moskva ülikoolist huvitatud oleks, kuid kui sina oled, siis mul on mõttekaaslasi :D

(: Mina olen juba ammu huvitatud!