Müün oma autot, kui oled tulemas Christchurchi ja oled huvitatud

Hei,

müün kuu pärast oma matkabussi Toyota Townace, manuaal, diisel (diisli hind hetkel 6.4 eesti krooni liiter). Auto asub Christchurchis, lõunasaarel.

Mootor ponks korras, ülevaatuse sain läbi ühegi viperuseta. Paaris kohas roostet, aga see on väga väike iluviga.

Sees on suur ja väga mugav kaheinimesevoodi, voodi all palju ruumi asjade talletamiseks. Autoga tulevad kaasa kaheplaadiline matkapliit, gaasiballoon, kolm matkatooli, voodipesu, toidunõud, kalastustarbed ja nii mõndagi muud. Suitsuhaisu autos ei ole, ei ole suitsetaja. Samuti on auto seest puhas ja pidevalt hästi hoitud.

Kui huvi tunned, pane vastus trip- i. Ostsin auto sakslastelt, kes siin kolm kuud ringi reisisid. Nemad ostsid auto kohalikult, nii et see ei ole selline tüüpiline siin müüdav backpackeri pill, millega sadu ringe juba mõlemad saared läbi on tiirutatud.

Auto hind 12 000 eeku. Ise olen teinud enamus ajast freedom campingut, ehk maganud autos ja olnud kus ise soovin, nii säästab palju.

Ok, päikest!

Tere! Olen saabumas Christchurchi 2 nädala jooksul (Austraaliast). Kui pakkumine on ikka jõus, võiks vestlust jätkata meilitsi allan.kahar@gmail.com

Olen Christchurchis 2.apr. pool kolm(pm). Ostaks ära! aivar.aland(ät)gmail.com

Kuna üks huvitundjatest ei tulnudki Uus-Meremaale ja teine tuli liiga vara, et saaksin autost loobuda, siis annan teada, et auto müügikuulutus on endiselt jõus. Veel järgmised kaheksa päeva.