Mure Orange mobiililepinguga

Terekest, sai londonis töötatud 6 kuud ja olen nüüd tagasi kodumaal, kuid kuu ennem Eestisse naasmist soetasin 24 kuuse mobiililepingu, millega oli kaasas tasuta telefon ja maksab £30 kuus. Kuid töö lõppes ootamatult ja ei olnud võimalust sinna kauemaks jääda. Nüüd sellest paar kuud möödas ja tekkis küsimus, et kas mul võlg seal jookseb ja kas see ka kuidagi siia Eestisse mulle järgi jõuab, et nagu EU ja lõppuks inkasso kaelas nagu eesti mobiilioperaatoritel kombeks. Lahkumisega oli kiire ja polnud aega ka Orange'sse pöörduda oma murega, kuid googeldased leidsin, et lepingut poleks väga lihtsalt ka võimalik lõpetada, et lähed poodi ja annad telefoni tagasi ja kõik ok, vaid pead üle jäänud kuude eest ikka tasuma. Kas kelleglgi on olnud sama olukorda ja mis oleks mõistlik teha? Tänud

Kommentaar - eks see ole igal maal ehk niimoodi, et kui poest kauba ostad, siis vastutad tasumise eest. Elementaarne, Watson (nagu ütles üks britist kaasmaalane).

See volg tuleb kokkuvottes nii vaike , et vaevalt nad sellise tuhise raha parast sind Eestist taga viitsivad otsima hakata. Vota Orange`iga uhendust , voibolla annab midagi valja moelda, ehk tulevad sulle vastu mingi kompromiss lahenduse naol.