trip-krainetrip-ukraine-dark
Natuke nõu algajale

Tere! Plaan on minna sõbraga Austraaliasse. Siin ühes teemas oli juttu suht odavatest piletitest, endal õnnestus leida kõige odavamad alates Helsingist hinnaga 17 800, kuidas suhtuda, kas see on ok hind või üle makstud? Lisaks veel selline küsimus, et plaanis minna peale eksami sessi - ehk siis juuni lõpust ja tagasi septembri esimestel päevadel. Kuhu kanti peaks rihtima, et oleks võimalikult suur võimalus tööd leida, kui plaan oleks minna kuhugi farmi tööle? http://jobsearch.gov.au/HarvestTrail/ on küll päris asjalik aga liiga ebakonkreetne. Kas nii lühikeseks ajaks (2 kuud) on üldse mõtekas minna, st et kas on lootust saada kulud-tulud nulli? Aitäh kõigile, kes viitsivad aidata!

regards, Mihkls

See hind on ikka edasi-tagasi pileti puhul? See hind on pigem soodne.

Farmitoo kohta niipalju, et Queeslandis peaks olema koige rohkem ja paremad voimalused, rohkem louna pool kyll, sest banaaniaeg cairnsi lahedal algab alles hiljem. Viktooriast kai suure kaarega mooda, sest sealsed farmerid on ihnemad ja toovoimalused kehvemad, peamasti makstakse tykitöö eest.

Kõigepealt aitäh Kaiele! aga kuhukanti tasuks siselennupiletid võtta? brisbane siis näiteks? ja veel see küsimus, et kas tasub loota, et kulud tasa saaks selle kahe kuuga? pärast koolis käimiseks kah raha vaja :))

Isegi plaanin minna Austraaliasse, aga järgmine suvi alles. Räägi, kust sa nii odavad piletid saad? :D Ma olen otsinud ja suurfirmade omad jäävad küll pea 30 kanti (edasitagasi). Mingite odavlendudega saaks kuskil 17'ga aint sinna. See on siis, kui ise otsisin netist lennugraafikuid ja hindu ja asju. Jube kompunn ühesõnaga.

Mina leidsin need Bookinghousist, algusega Helsinkist. Sõit sinna 26 juuni ja tagasi sept esimestel päevadel. Ei olegi vaatanud, kas need odavlennuga või mitte, ja polegi oluline. Täna käisime sõbraga Tallinnas ja tegime x-ray ära, paari nädala jooksul saab vast viisavastused kätte. Loodetavasti on piletid siis veel sama soodsad, muidu peab kuskilt mujalt otsima.

Parimat . . . !

Pigem ikka hinnad ikka tõusevad, mida enam viivitada.

Ootan viisa taotluse ära igaks juhuks - äkki viivitavad nii kaua, et piletite ajaks ei saagi kätte. Liiga ettevatlik äkki aga kahju oleks suur, kui nii läheks. Õnneks siiamaani ei ole hind tõusnud. Meil plaan minna Brisbane'i. Kusjuures pileti hind on ainult 500 eeku kallim, kui võtta Helsinki-Brisbane-Helsinki. . . . Trip.ee oli veendunud, et laused ning kohanimed algavad suure algustähega ning tegi postituses vastavad parandused!

Aastake tagasi sai Estraveli vahendusel ca 17K-ga edasi-tagasi piletid. Kusjuures ise ei pidanud midagi sebima, kõik tehti ikka ette-taha ära. Ei olnud ka päevade kaupa ümberistumiskohtades passimist (kõige pikem vahe oli Istanbulis vist 9h).

millal sa selle broneerisid? Minul näiteks see bookinghouse.ee leht viskab mingi errori ette, kui üritan lende vaadata.

Ise olen aprilli lõpust alates uurinud erinevaid hindu ja pole näinud ajavahemikuks juuni-august mitte ühtegi edasi-tagasi piletit alla 20 000. Kõik on kõvasti üle, ka bookinghouses, odavamad on alles oktoobrist. Kas Melboune´i on siis tõesti tunduvalt kallim lennata, kui mõnesse teise linna?

Nüüd siis kohal. Piletid läksid väga kalliks, sest sõber sai viisa alles 24, ehk siis kuu aega peale taotluse esitamist. Esialgu oleme Brisbane-s hostelis. Täna alustasime töö otsimist. Kõige ahvatlevamad on erinevad construction variandid, sest seal makstakse suht kenasti aga nõutakse blue cardi (turvakoolitus, $80), turvavarustust ($80) ja enamasti oma autot ($$$). Täna uurisime agenturidest ja homme siis agentuuri tagasi ja ehk rendib esialgu auto, oleneb mis infot saame. Enamus agentuure nõuavad ehitustöö jaoks vastavat kvalifikatsiooni (meil pole, noored juuratudengid), aga AWX ei nõua. Kui keegi peaks siinkandis olema ja teab mõnda head pakkumist vms, võib ühendust võtta (võib ka niisama ühendust võtta) mihkel 0450 616 133 . . . Trip.ee lisas suured algustähed!