New Yorki Tööle?

Küsiksin kogemustega inimestelt, kes kas praegu elavad Ny-s ja kylastavad trip.ee-d või kes on seal elanud/töötanud olukorda näinud, et kui üks noor eestlane keskharidusega otsustab minna 90-ks päevaks nö. turistina Ny-ki väikse taskurahaga, eesmärk tööd leida. Kui kerge on seal tööd leida? mis on seal elamise/töötamise positiivsed ja negatiivsed küljed? Kas on võimalik et tööandja teeb asja ametlikuks? Või kui peaks midaig halvasti minema:D Kuidas seal siis immigrantidessse suhtutakse? Ja kirjutage üldse midagi huvitavat Ameerika elu kohta, kes on näinud kogenud.

Aitäh!

Upitaks seda teemat, olen ise sama asja huviline.

Ei viitsi pikalt kirjutada .Olen olnud kaua aega New Yorkis.Kui on huvi siis suhtleme msn is meljaco@hotmail .com .ma praegu ise norras juba 8 aastat ja ei sooviks nagu telefoniga palju rääkida .rve läheb päris suureks ,sest eesti nr mul ka siin.Mel

Äkki mailiksid mulle, kui see tüli ei tee.

Elama New Yorki

Tere,

On ehk mõni eestlane seal suures linnas ja saaks aidata hea nõuga? Hetkel vaid helesinine unistus NYC elamisest…aga kui keegi seal olija saab anda nõuandeid ja infot, siis võiksite märku anda.

Praegune plaan oleks minna talvepuhkuse ajal puhkama ning tööd otsima ja kui töö leitud, siis ametlikult kõik ära vormistada ning uuesti minna ning jääda pikemaks.

Aga nii palju on veel teadmatust…kust otsida tööd(hetkel uurin monster.com), kus esialgu end sisse seada, millised maksud on linnas, kui suurt palka küsida ja kui palju elamine ise maksab…

Kes infot soovib jagada – andke märku!