NIE numbri "aktiveerimine"

Tere!

Kahjuks ei osanud tabavamat pealkirja postitusele leida. Seetõttu jäängi informatsiooni otsimisega ise hätta ja proovin siin lahti seletada. Ehk oskab keegi aidata.
Nimelt käisin paar aastat tagasi Hispaanias (3 kuud, töötasin) ning sain NIE numbri, mis kehtiski vaid 3 kuud. Nüüd.. käisin eelmisel suvel Mallorcal (4 kuud) ning teadsin, et pean uuesti taotlema NIE nr'i ning seda ma ka tegin. Ent kui ma kohale läksin, siis letis olev mees ütles, et on mingi "error". Ja küsis - kas on võimalik, et teil juba on NIE number. Rääkisin siis, et olen varem ka Hispaanias töötanud jne. Siis ta avastaski, et mul on olemas NIE nr, aga see on "kehtetu". Ning nö aktiveeris uuesti NIE nr'i, kusjuures oli see täpselt samasugune number nagu mulle tookord anti. Lisaks oli mul ka olemas juba "numero de social seguridad" (või kuidas see oligi :D ehk täitsin mõttetult pabereid, aga vähemalt sain oma kaardilugeja oskuseid kontrollida )
Seejuures tahangi küsida. Kui mul tekib mingi hetk tahtmine uuesti Hispaaniasse minna, siis kas on võimalik ilma aega kirja panemata, järjekorrata oma NIE number toimima saada?
On kellelgil samasugune olukord olnud?
Tänud ette!