Norra tuludeklaratsioon

Tere, Oskab mind keegi aidata kuidas esitada nende tuludeklaratsioon läbi interneti.Oleks ainult vaja lihtsamaid näpu näiteid mida ja kuhu lisada(juhul kui peab lisama).Nimelt sündis meil ka laps eelmisel aastal küll Eestis kas see oleks kasulik sinna lisada? Ka paberipeal tuli deklaratsioon koju kuid usun et läbi neti on lihtsam ja kiirem.Aitäh kõigile kes viitsivad mind aidata!

Eriti sisutihe postitus. Midagi pole enam lisada. Ehk ainult seda, et kasulik oleks ka kõik veel sündimata lapsed sinna deklaratsiooni lisada. Äkki suudaksid siiski korrektse küsimuse kirja panna, siis võiksid ehk ka abi saada. Selline tule eila meile taoline postitus tekitab pehtmelt öeldes kummastust.

Küsimus on küll segaselt esitatud, aga midagi ikka aru saab ja laps lisa kindlasti, see muudab kohe maksu gruppi.

UNIC'uga Norras, tuludeklaratsioon

Hei! Käisin suvel paar kuud läbi UNIC'u (töörendifirma) Norras tööl. Nüüd siis aeg esitada tuludeklarstsioon. Kas keegi sama firma läbi Norras töötanutest on peale ka maksma midagi pidanud? Et firma ei deklareerinud ausalt tulusid ja nüüd on võlgnikud Norra ees. Või olete ikka mingit raha sealt tagasi saanud hoopis? Ise asun kaugel välismaal ja kaalun üldse mitte esitada seda deklaratsiooni. Kas see oleks väga vale samm?

Kui sul enam pole plaani elu sees Norrasse elama ja tööle minna siis võib asjal jumet olla.

Success is realising the true joy and wonder of life can only be yours if you follow your own intuition, aiming to achieve your bliss. - Nova Science Publishers