trip-krainetrip-ukraine-dark
Norrasse tööle

Olen ise siin 4. aastat . Aga läbi eesti firma . Nüüd on mõttes otsida tööd ametlikult siinses firmas . Olen ehitaja . Täpsemalt maaler . Mõtlen , et poleks paha leida kaaslasi , kellega seda asja ajada . Tunnen siinset elu olu mõnevõrra ja arvan et saan ses suhtes mingil määral ka abiks olla . Nt. korteri üürimine, tööloa taotlus jne. MSN -lutsleo@hotmail.com . Kirjutage kellel huvi, eriti oodetud oleks Tartu või üldse Lõuna- Eestist pärit inimesed . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

4 aastaga võiks juba keel suus olla, et lehti lugeda ja Norra elu- oluga end kurssi viia. Kui lehti loeksid, siis teaksid, et yle poole kesk- Norra ehitusfirmadest on viimaste kuude jooksul pankrotiga lõpetanud. Kui sul senini tööd on, siis maali edasi, ära ahvatle tegijaid Eestis oma tööd jätma ja Norra hea elu peale siia kolima, eks. Kui asjast tahad rääkida, siis räägi nii, nagu asjad on. Et Eesti tööandja vahendusel töö kahjuks lõppes ja sa sooviksid leida kedagi, ´kellega heas usus ca 1500 eur korterit üürida, et võib olla ehk miskit ajutine tööots leida ja pooleaastase ootamise järel ehk tööluba ka saada. Hea palga lootuses ehitajatel võib soovitada vaid töötamiseks mõni muu maa avastada. Norrast ehitajad oma õnne momendil ei leia.

See on sul kyll v2ga 6igesti siin 6eldud! Sest kahjuks jah on Norra ehitusturg praegu omadega ysna kehvas seisus ja esimestena saadetakse minema v2lismaalased. Ja veel yks asi, nyyd millal poolakad ja eestlased on l2inud, siis peavad kohalikud nende j2rgi nendele yyritud elamispinde koristama. Kahjuks see ei ahvatle enam kohe kuidagi neid "polakke og estlendere" siia tagasi kutsumast.