Öömaja/elukoht/abi Sydneys

Tere,

Plaanin septembris tulla Austraaliasse, Sydneysse. Pileteid veel pole, aga tõenäoliselt olen ennem ca 1-2 nädalat Londonis.

Sydeys plaanin olla nii kaua, kui isu on ja siis edasi rännata (Brisbane, Melbourne jne. Kas Vanuatu on liiga ebareaalne?). Ja kui Austraalia väikseks jääb, siis ehk ka mujale. Aega on mul 1 aasta ning raha ei ole ka esialgu probleem, kuigi juhutöid soovin teha.

Minu küsimus on, kas kuskil Sydneys on eestlasi, kes vajavad korterikaaslast ja aitaksid minusugusel end sisse seada (telefon, pank jne)?

Tervitusi suvisest Eestist
Leena (n24)

Seal on praegu Roma...tema email ja leht on siin olemas kasutajate all.
:) küsi!

Ma plaanin ka septembri alguses minna Sydney'sse, olenevalt sellest kas seal meeldib, kavatsen pikemaks jääda. Otsin samuti elamispinda. Kõige paremini sobiks vast kellegagi korteris tuba jagada, kas siis kesklinna või Bondi beachi kandis.

Kui kellelgi huvi, pakkumisi või ettepanekuid, andke teada,

Merit (N22)
merit_f(ät)hotmail.com

Tere

Kas kellegil on veel kindel plaan minna septembri keskpaigas Sydneysse?

Leena

Tere,
plaanin minna sept. lõpp-okt. algus. Kui sinu (Leena) plaanid peaksid muutuma, siis jah, otsin ka reisikaaslast, kaasüürilist jne.

Vanuatu pole üldse mitte ebareaalne. Kui raha jagub, siis on võimalik lennata kõikjale ümber Austraaliamandri. Sydneyst Port Vilasse (Vanuatu) lendab Virgin Blue.
Toredaid avastamisi :)

Meil minek augusti lõpus Sydney'sse. Seltskond hetkel 2-ne. Poolest septembrist poole oktoobrini 3-ne. Korteri üürimise peale pole mõelnud, sest plaanime rohkem ringi reisida ja võimalusel hooajalisi töid teha. Suurlinnadesse ilmselt pikalt pidama ei jääks.
Kui meie plaanid pakuvad huvi, siis kirjuta carnage@hot.ee

Tere!
Mille kaudu olete enamasti endale elamispinda otsinud Sydney's? Sooviksin ise jagada/või üürida tuba Sydney kesklinnas või Bondi beachil.
Siiani olen vaadanud www.share-accommodation.net ja http://au.easyroommate.com/index.aspx
Äkki on kellelgi midagi vabanemas või teab kedagi, kel oleks. Saabun Sydney'sse oktoobri keskel.
Päikest,
Merit