trip-krainetrip-ukraine-dark
Oleks soov minna Miamisse

Oleks soov minna elama Miamisse. Kas on eestlasi/venelasi kes seal juba kohal on? Äkki oskate aidata küsimustes mis on tekkinud seoses selle mõttega.

Venelasi on sealkandis palju. Alustada võiks elamisloast või tööloast.

Sunny Isle on täis venelasi, kus on vene poed, vene restoran Sugar Rush jms. Eestlased elavad enamus downtownis ja south beachil. Oleks vaid sinna elama asumine nii lihtne..... kui just raha puuga seljas pole ja ega elamislubasidki iga nurga peal lahkelt jagata.

Miami/USA

Kirjeldage elu Miamis, millised inimesed, kliima, shoppamisvõimalused seal on. Kas saab hästi hakkama ka natuke kehvema inglise keelega. Ma mõtlen seda, et pole see keel päris soravalt ja grammatiliselt õigesti suus?

Kliima on väga kuum suvel (päeval 28-38C, õhtuti 25-30C). Tormi- ja vihmaperiood on juunist-septembrini. Normaalsemad kuud temperatuuri mõttes on okt-aprill. Talvekuudel võib õhtuti temp langeda isegi 10-15C, päeval harva alla 18C.

Inglise keele osas on inimesi siin igasuguseid. Keele osas - kes õpib, täiendab end ja pingutab, sellele pole keeleõpe küll takistuseks.

Inimesi on samuti seinast seina - väga erinevate päritolude, traditsioonide ja kommetega. Sõpru ja tuttavaid võib leida väga erinevaid ning tavaliselt ei ole see keeruline kuna inimesed on palju avatumad.

Shoppamise osas on suured ostukeskused ja outle mallid küll lõputute võimalutega. Kuna suurte firmade laod ja esindused on USAs, müüakse siin neid kaupu oluliselt odavamalt. Massile müües saab pakkuda odavamat hinda...

Ei saanud aru mis plaan kirjutajal Miamiga täpsemalt on, aga soovitan enne korralik eeltöö teha ja paberid ametlikult ajada:)

Mul on plaan tulla aastapärast Miamisse. :)