Õppimine USA ülikoolis

Endal ka plaan/soov minna õppima USA ülikooli, kuid sooviks õppimise ja muu elu kohta natuke rohkem infot saada, eriti neilt kes juba selle teekonna läbinud. Abi kuluks ära inimestelt , kes hetkel USA ülikoolis õpivad või juba lõpetanud ning oskavad jagada omi kogemusi ( kus ülikoolis õppisid ning mis positiivsed ja negatiivsed küljed )

Ette tänades, Kevin

USA ülikool

Tere! Tahaks väga saada USA ülikooli, kuid ei tea millest alustada. Olen lugenud teiste jutte, kuidas nad on USA ülikooli läinud, kuid jutt on jäänud mõnes kohas liiga segas. Ehk oskab keegi, kes on varem USA ülikoolis käinud mind aidata. Ma tahaks teada täpselt kuidas see asi käib. Mis testid tuleb teha ja kuidas saada stipendiumeid.

Esmalt peaksid enda jaoks välja mõtlema mida sa õppida tahad ning kuhu sa minna tahad ( millisesse osariiki ). Vastavalt sellele otsid ka ülikooli ning ülikooli kodulehe pealt peaksid saama täpsemaid juhiseid. Alati võid ju kirjutada ka koolile. Peaksid arvestama ka sellega, et USAs õppimine päris kulukas ja kindlasti uuri ka seda, et kas on edasi õppe võimalusi.

http://www.eac.ttu.ee/index.php?…… Võid siit asju uurida, kui sa pole siit veel vaadanud.

Mina õpin Floridas. Kirjutaksin kõigest lähemalt maili kaudu, kui huvi, anna teada: kirstikompus@hotmail.com