Otsin kaaslast minna Austraaliasse/Pethi umbes Mai kuus

Tere!

Olen 21a neiu.Plaan on minna elama ja tööd tegema Austraaliasse/Perthi umbes mai kuus 2013. Otsin omale kaaslast et saaks koos minna , koos korterit üürida. Ikka kellegiga koos on kergem kui üksi minna.

Võibolla keegi on juba seal kohal kes otsiks ka omale kaaslast kellega saaks korterit üürida vb on keegi , kes aitaks mul natuke kohaneda ja viiks asjaga kurssi.Oleksin väga tänulik!

Andke endast märku! :)

Tere!

Mõlgutan ka seikluse mõtteid ja Austraalia võiks olla üks neist. Ise plaanin kodumaalt liikuma hakata 2013. sügisest alates, ehk siis juba septembris kui kõik hästi läheb...See kõik muidugi aga ei välista, et võiksime koos infot ja vajalikke kontakte kokku ajada ning seda protsessi teine-teise jaoks natukenegi sujuvamaks muuta :)

Kaasmaalasi on seal ees mitmeid ja mõnega ikka lähedasem kontakt olemas ka.

Huvi korral kirjuta siia või mulle sõnumitesse enda kontakt, et saaksin ühendust võtta :)

Tere! Ma ise tahaks minna aasta lõpu poole Aussi. Kindlat aega ei ole veel määranud ja midagi pole veel ajanud ka, kuid mõte on. Mul üks sõber ka, kes tahab minna aasta lõpu poole. Kui äkki lükkaksid oma minemise nati edasi, saad endale veel lisaks 2 kutti ka :) Kas Perth on kindel sihtpunkt, seda nihutada edasi ei taha? Eks ikka sellepärast, et enamus eestlased lähevad Perthi ja seal ei pruugi olla nii palju tööle võtmist enam, kindlam oleks minna kaugemale. Kui mõtlema hakata, siis üks tuttav tahtis ka aasta lõpu poole minna oma töökaaslastega, u 7-8 inimest. Kui nendega ühineda ei saa, pole ka midagi hullu, ega minek seepärast minemata jää :) Vähe mõtlemisainet Sulle :) Kristo

Heips, plaan ka Mai_s minna.

Kui ikka veel otsid seltskonda_anna märku :)

Tere!

Mina oleksin teiega väga huvitatud Austraaliasse tulekuks! Ma isegi otsin kaaslast ,et kuhugile välismaale minna!

2x kuud tagasi tuli minu vend austraaliast tagasi, soovitas soojalt mindki sinna minema. Kui leian kellegi kellega koos minna!

Ta ütles ,et saaks jaga ka kontakte , et saaksime kohe hea tööpeale ka! :)

Anna enda vastusest teada!

Sigrit.siion@hotmail.com

Tere! Plaanis minna umbes 20. mai kanti Austraaliasse. Kui eelpool kirjutanud inikutest keegi otsib reisikaaslast, siis võib endast märku anda kristiinakritt@gmail.com