Otsin kaaslast või kaaslasi Londonisse elama minekuks.

Olen 21 a naisterahvas ja elan hetkel Soomes, aga soov on minna Londonisse elama. Mul on paar tuttavat ka Londonis ja olen ise käinud 2 korda seal, aga tahan siiski ise korteri üürida mitme inimese peale (kes soovivad ka tulla). Ning mitmekesi on igaljuhul kindlam ja kergem alustada võõral maal. Kirjutada võiksid need, kellel raha olemas, et mitmepeale korter üürida. Minek võiks olla umbes 1–2 kuu pärast. Võite ka mulle mailile kirjutada one.girl.013@mail.ee

Meie lähme veebruaris. Aga küsimus selline, et kas sul ka töö seal olemas või on sul piisavalt raha, et elada seal niikaua kui leiad töö. Asi ju sellline, et nagu teada, on seal elamine suht kallis ja kui võtta mitmepeale ja keegi ära läheb näiteks selle pärast, et ta ei leidnud tööd ja raha sai otsa, peavad ju teised selle võrra rohkem maksma. Mis oleks sinu eelistused korterikaaslaste suhtes. Kauaks plaan sinna minna. Kas reisite üksi. Ja millist korterit teie ideaalis jagada tahaksite. Selge on see, et studio on ju väike.

Loodan, et olete oma plaaniga edasi läinud. Ise plaaniks Londonisse minna küll ainult paariks nädalaks (tõenäoliselt ka veebruaris), aga kui ka lühemaks ajaks rahuliku elustiili ja puhtust armastava kaasüürilise olete nõus võtma, oleksin hea meelega ühinemas.

Plaan minna märtsis, oleks tore kui keegi kampa lööks korteri üürimisel. Ootan maile star235@windowslive.com

Studio korterit mitme peale teile ametlikult ei üüritagi, igaühel peab üüriseaduse alusel siinmail oma tuba olema.

Minul on võimalik minna märtsi alguses ja raha on olemas, et korterit üürida. Kui mitme peale, siis muidugi mitte studio ja vastavalt inimeste arvule igale ühele oma tuba. Töökohta olemas ei ole, aga on olemas sõbrad seal, kes aitavad leida ja kohapeal ongi kõige parem sobiv töökoht otsida. Soovin leida kaaslast või kaaslasi, kellel oleks ka rahaliselt võimalik korter üürida ja seal ka elada niikaua, kuni töö leiab.

Tere! Meie(neiu ja noormees) sooviks ka Londoni kolida. Mina olen ise eelnevalt Londonis elanud, aga nyyd on soov tagasi minna. Hetkel ei ole vahet, kus elada, osaline sissetulek olemas. Palun lisage mind oma msn, kellel huvi koos korter võtta: Metsikroos15@hotmail.com

Plaan kohe minna kui korter olemas. Rahad ka olemas. . . . !!!

Tervist.

Saabun Londonisse 17. Märts. Hetkel käib elukoha otsing veel. Mõtlesin uurida ka siit foorumist, et kas kellelgi on pakkuda mõnda tuba/korterit Londonis, kas siis jagada või tervenisti välja üürida. Soovitavalt 1. ja 2. tsoonis. Kõik pakkumised ja soovitused on teretulnud. jorma360@hotmail.com(e-mail/msn)

Jorma Piir

Te olete koik kovad kapad ma vaatan korterit kohe mitmepeale uurima. Ma ise elan Londonis ja otsin hetkel toakaaslast,korterid on siis upriski kallid, alguseks on parem ikka tuba. Tuba maksab kuskil 100 naela kuus, see on miinimum. On teil kedagi valja pakkuda. Otsin kedagio kellel oleks olemas raha , niikaua et leida omale too vms. Ma ise elan juba londonis , plaanis lihtsalt elukohta vahetada ja kaaslaseks tahaksin eestlast.Kirjutage mulle evelin91@hot.ee kui huvi on

100 naela kuus? Kas mitte nädalas?

Ma ka mõtlesin, et mis kohas too Londoni tuba siis asuda saab kui see tõesti niisuguse hinnaga on. Southamptonis niisuguse kuuhinna eest ei saa küll midagi. Odavaim variant oli mingi katoliku kiriku juures asuv tuba, kas £55 või £65 nädalas.

Sorry, minu viga. 100 naela nädalas , tõesti. . . . !

Lendan paika 20 aprill. Elukoht hetkel olemas ühene tuba. Tööd ka veel kahjuks ei ole, kui pakkumisi tuleb, ja otsin ise ka. kui tekib kunagi variant, siis võib vabalt võtta miski elupaiga kahepeale, koos ikka odavam elada :) . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub seda tulevikus postitajal endal teha!

Koos on lihtsalt odavam minna ja kõike teha.

Ma kavatseks sinna minna elama kuskil septembri paiku. Siis ülikool läbi ja vaja tööd leida. Senikaua töötan ja korjan raha, sest ega kohe ei joppa, see on teada.

Kui keegi veel nii kaugele ette teab, siis andke teada.

Olen naissoost, 21 ja lõpetan 2011 juulis Nottinghamis ülikooli

email on kristiina.laasik@hotmail.com

Tere,

Otsin endale reisikaaslast Londonisse, alates 2014 a Jaanuarist. Palun võtta kiiresti ühendust: brittaluts93@gmail.com