Otsin rendikaaslast Tenerifele

Tere,
Otsin rendikaaslast kellega koos üürida korter või muu elamine, kas Tenerifel või mujal Kanaari saartel, lõunarannikul. Plaan on minna jaanuaris ja umbes kuuks ajaks. Koos üürides saab paremate tingimustega elamise ja on odavam ka. Ise olen keskealine naisterahvas. Huvilistel kirjutada: free3styler@yahoo.com.

TENERIFE Igavese kevade lummav saar -

Tenerifet on nimetatud Euroopa viimaseks paradiisisaareks. Põhjuseks vulkaanilise päritoluga saare üllatavalt mitmekesine ja ammendamatu loodus. Siin on lopsakat rohelust, tihedad metsad, kõrbed, kaljune liigendatud rannajoon ja kuldsed liivarannad.
Tenerifel on aastaringselt kevadiselt pehme ja soe - temperatuuri kõikumine suve ja talve vahel on siin väiksem kui kusagil mujal maailmas. Sellepärast nimetatakse Tenerifet ka Igavese Kevade saareks. Geograafiliselt jaguneb Tenerife niiskeks ja lopsakaks põhjaosaks ja kuumaks ning kuivaks lõunaosaks. Lõuna Tenerifel on alati kuiv ja päikeseline, kuna saar on tuulte eest mägedega kaitstud. Vihma sajab siin ainult paar korda aastas. Saare lõunaosas on kuiv ja pehme kliima, ilma väsitava kuumuseta, mille põhjustab külm Kanaari hoovus. Aasta kõige soojemas kuus – augustis – ei tõuse temperatuur kõrgemale kui 28°С. Kõige külmemas kuus – veebruaris – on sooja kuni 21°С, talvekuude veetemperatuur on terve saare rannikul 18°-21°С.

Mis eesmargil? Kas lihtsalt puhkama? Või on plaan pikemaks jääda? Töötama?