Otsin tuba Melbourne'is

Tere!

Olen 24-aastane antropoloogiaüliõpilane, kes sai võimaluse veeta ühe semestri Melbourne'i ülikoolis. Haarasin sellest muidugi kinni ja nüüd olengi jõudnud Melbourne'i. Sellega seoses on mul ka küsimus:

Ehk keegi hea inimene üürib Melbourne's tuba oma korterist välja? Või teab kedagi, kes seda teeks. Ei pea üldse eestlasega tegu olema, peamine on, et tuba asuks Melbourne'i linna sees ning nädalane üür koos kommunaalkuludega ei ulatuks üle 150 dollari.

Aitäh abi eest. Otsin ise ka siin muidugi elupaika, kuid kui kellelgi midagi pakkuda on, oleksin väga tänulik.

Kadri Veermäe

kadri_ve@ut.ee 0447316375

Tere! Meil oleks välja pakkuda elamispind bangalos meie tagaaias. Omaette majake, milles on kööginurk ning wc/dush. Kahjuks ei ole see citys, vaid eeslinnas, Seafordis. Rongiyhendus on linnaga hea. Võta yhendust, kui huvi on! Margit 0425642192 teistmoodi@hotmail.com

Tere,

Oleme paar ja otsime tuba lääne Melbourneis (kuna töötame siin kandis). Williamstown oleks ideaalne, aga Newport, Footscray jne sobib kaa. Kui kellelgi midagi pakkuda siis palun helistage 0451151893 või kirjutage kubusmuk@hotmail.com. Ja üleüldse, kust oleks hea tuba otsida? Olen vaadanud gumtreed ja easyroommate´i. Kas siin kandis on ka mingit kuulutustelehte nagu Quokka lääne Austraalias? Me just paar nädalat tagsi jõudsime ja pole veel Melbourneiga kursis.

Tänud.

Melbournis ei õpita antropoloogiat. Melbornis õpitakse Pokkerit mängima. Teine linn maailmas peale Las Vegase, RahaLinn.

Endiselt on välja üürida bangalo meie tagaaias. See on väike nn. majake omaette WC/ dushiruumi ning kööginurgaga. Hind on 150 AUD yhele või 170 AUD kahele nädalas, see sisaldab ka kõik kommunaalkulud.Olemas on doubble bed, voodipesu, tekid, padjad, käterätid, köögitarvikud, televiisor.

Kui tunned huvi, võta yhendust: teistmoodi@hotmail.com

Vajaksin käesolevast hetkest paariks nädalaks soodsat voodikohta Melbourne´s!

0449 017 979

Eestlased Melbournes

Olen Mari, 30 a, elanud/olnud Austraalias 1,5 aastat ja kolisin just 2 nädalat tagasi Melbourne. Mõtlesin, et küsin, et kas siin ka teisi omasuguseid on ning mis jõuluplaanid on ning kus uut aastat tore oleks vastu võtta? Ning jah – kust saab musta leiba osta! :D

Alustan oma õpinguid Melbournis 24.jaanuaril ja huvituks ,et kas keegi teab kedagi, kus saaks aastaks ajaks tuba/elamist rentida? Alati on hea küsida ja nagu eesti vanasõna ütleb – küsija suu pihta ei lööda… loodan sellele! :D

Jäädes teie vastuseid ootama, Mari 040468 4680 mariviir@gmail.com . . . Y = Ü! Trip.ee

Musta leiba (ja ka Karumsi kohukesi ja riia peenleiba ja sprotte ja purgiborshisuppi ja hapukapsast ja tatart jne) saab Balaclava nn. venelaste poest!

Tere, kaasmaaalased! Liigun järgmine nädal Melbourne'i poole Gold Coastist. Tahtsin uurida kas kellegil on pakkuda mõistliku hinnaga tuba üürile? Eelistaksin midagi mis on kesklinnale lähemal(umbes 15 min bussi rongi sõidu kaugusel näiteks). Oodatud on kõik pakkumised. Nii, et kellel on varianti andke aga kindlasti teada siin foorumis või meilige supa@one.ee!

Ise olen 31 aastane, rahulikku loomuga, ei suitseta, alkoholi liigtarbimist ei harrasta, oskan enda järel puhtust hoida, tegelen korvpalliga nii palju kui aeg võimaldab, huvitun muusikast ja spordist üldiselt, töötan kokana, inglise keelega probleeme ei ole, olen Austraalias elanud oktoobrist peale. Oman pikemat Londonis elamise kogemust.

Tervitused

Mul oleks sama küsimus, et kas kellegil on kusagil melbournis pakkuda tuba üürida kahele tagasihoidlikule ja leplikule eesti neiule. Saabume melbourni 19.jaanuaril ja oleksime väga väga väga huvitatud toakese ürimisest mõneks ajaks. Väga oodatud on kõik pakkumised ja info aadressile tene59@hotmail.com

suured tänud!

Öömaja Melbournes?

Hei. Kas kellegil on oma korteris diivan või miskit muud, kus ma võiks mõned ööd veeta?? Oleks väga armas, kui leiaks kellegi! Plaan natuke peatuda Melbournes ja siis edasi liikuda järgmine nädal.

Reine 0466960085 Reine556@hotmail.com

Tere!

Jõuame Melbourne'i (N23, M25) 27. oktoobril 2011 kell 6 hommikul kohaliku aja järgi. Mõtlesime igaks juhuks ka siit uurida, kas ehk kellelgi on selleks ajaks pakkuda öömaja, kas või esimeseks paariks päevaks? Võib ka loomulikult pikemaks ajaks elukohta pakkuda. Oleme nõus selle eest maksma.

Kõik pakkumised võib saata aadressile burdjukov@gmail.com

Tänud juba ette!

Margus

Otsime elukohta Melbournes või selle lähiümbruses

Otsime tuba kahele Melbournes või selle ümbruses. Kõik pakkumised teretulnud!