Otsin üürikorterit Taanis?

Tere,

Kas kellegil on pakkuda või oskab keegi soovitada, kellel on pakkuda üürikorterit Århusis-is, kahele tudengile alates augustist. Portaalide kaudu oleme juba otsinud, sooviksime otsekontakte.

Meili aadress : m_mm22@msn.com

Tere,

Soovin infot KKIK-i poolt pakutavate ühikate kohta ja muude elamisvõimaluste kohta Kopenhaagenis. Lähen sügisest Kopenhaagenisse õppima ning ülikool ei paku majutust, vaid pean ise otsima. Panin ennast KKIK-s 4 erineva ühika järjekorda, aga olukord pole väga lootustandev, kuna ühe ühika järjekorras olen 760-s ja ühes alles 4600-s, sinna vahele jääb veel paar tükki. Kas keegi on sealtkaudu endale majutuse saanud? On see üldse tõenäoline sealtkaudu elukoht leida? Seoses KKIK-i poolt pakutavate ühikakohtadega veel selline küsimus: kas neil tõesti pole mööblit (kirjutasin neile ja nad ütlesid, et ainult siis kui on eraldi mainitud (mis on pakutavate ühikate hulgast ainult ühes mingi arv tube) on mööbel olemas), ei tahaks nagu uskuda, et peab oma voodi kaasa võtma.

Kas keegi on leidnud endale majutuse läbi veebilehtede ja kui on siis palun soovitage mõnda. Leidsin ühe pakkumise graigslistist aga omanikuga suheldes tundus, et asi on kahtlane ja ei võtnud seda pakkumist.

Kui keegi töötab või õpib Kopenhaagenis ja on nõus sealset eluolu puudutavatele küsimustele vastama, olen väga tänulik.

Tere, Endal sama mure, aga kaaslaseks laps. Täiesti võimatu midagi taskukohast leida.

Tere, Kas siin leidub inimesi, kellel plaan minna Aarhusi või ka selliseid, kes juba elavad seal? Endal plaanis augustis sinna õppima minna.Mure selles, et elukohta täiesti võimatu leida (üliõpilase rahakotile). Kool ei suuda samuti mulle midagi pakkuda, sest plaanis 4,5 aastane laps kaasa võtta. Kas kellelgi on kogemusi või saab mulle midagi soovitada. Hädasti oleks abi vaja.

Suur äitäh,

jaaguar

Tere,

Kui soovi siis on pakkuda Aarhusis välja üks tuba koos ühise köögiga. Korteris olemas kõik vajalik vannituba, WC, külmkapp, dušš, pesumasin. Kellel on huvi võib minuga ühendust võtta tel. +4524528493.

Plaanis on sõita 31.10 Aalborgi Ülikooli oma magistritöö jaoks materjali koguma. Tagasi tuleksin 28.11, seega kohapeal 28 päeva. Kas keegi oskab soovitada soodsama hinnaga öömaja võimalusi? Häid majutuspaikade viiteid? Tänud juba ette!