Pakun end giidina Madridi näitama

Tere kõigile

Olen uus liige ja postitan siin esmakordselt.

Nüüdseks olen Madridis tükk aega elanud ja tunnen linna ma ütleksin et üsna hästi. Kui siin foorumis leidub eestlasi, kes tulevad reisile ja sooviksid koos minuga linna avastada, siis võib julgelt ühendust võtta.

Ma ei ole professionaalne giid, vaid olen ise linnas flâneurina ringi liikunud. Võiksin näidata põhilisi vaatamisväärsusi ja anda nõu, kuhu veel minna linnas või lähiümbruses või mida vaadata/süüa/juua või kui olen just plaaninud sõpradega kuhugi minna, siis kutsun kaasa.

Ma ei ole proff, seega tasu ei küsi. Küll aga, kui leidub mõni reisisell Tartust või Rakverest (nende puudumisel Tallinnast), siis mul oleks hea meel, kui saaksin mõned oma asjad temaga Eestisse saata.

Peamiselt on need talveriided ja mõned raamatud (kokku u 5-6 kg). Näitaksin kõik veetavad asjad üksipulki ette. Plaanin juuli lõpus tagasi koju lennata, kuid ajapikku on seda kasulikku nodru natuke liiga palju kogunenud.

Palun kõigil huvilistel võtta minuga ühendust meili teel (solandal_ätt_ut.ee) või neil, kes juba Hispaanias ringi kondavad, telefonitsi (617130039).

Tervitades ja teie kõnesid-meile ootama jäädes
y deseándoles un buen viaje
Maarja

Tere Maarja

Erasmuse välispraktika raames tulen kuuks ajaks Madridi. Oleks super, kui ees olevad kaasmaalsed mulle nõu ja abiga toeks oleks.

Kui oled huvitatud võta ühendust või kirjuta katariine@hotmail.com