Paluks abi .

Olen ise 18 aastane tüdruk ning sooviksin välismaale tööd saada , tööd sooviksin saada klienditeenindajana kas klubides või söögikohtades :) . Ühesõnaga ükskõik kuhu peaasi et välismaale saaksin tööd , kindlasti oleks tore kui välismaal pesitseks juba inimene kes on seal juba kohanenud ning teab kuidas seal töö on jne .

Kui on mulle midagi pakkuda lisa mind msni Elery-@hotmail.com

Peaksid otsemat infot küsima välismaal elavate eestlaste foorumitest. Itaalia: http://forum.estoniaitalia.org/ Austraalia: http://www.austraalia.info/ Soome: http://eestlased-soomes.kõikmüügiks.eu/

Olen samuti 18-aastane tüdruk ja sooviksin töötada suvel kuskil Euroopa riigis. Inglise keelt oleks vaja praktiseerida ja veidi raha teenida. Ma pole kunagi välismaal töötanud ega tea, millest alustada. Olen internetist tööpakkumisi otsinud, ent tundub, et keegi ei taha kogemusteta tööle võtta. Kas siis kõige mõttekam oleks kohale lennata ja hakata kohapeal otsima? Palju raha pole,et tükk aega ilma tööta seal elada. Esimest korda üksi eriti ei julge minna ka. Kuidas teie välismaale tööle läksite? Millest ma alustama peaksin? Aitäh :)

Vaata netis www.anyworkanywhere.com

Hei, hei! Plaan endal ka minna suveks välismaale, praktiliselt ükskõik kuhu, peamine et teeniks ja oleks nats aega ka kohapealset elu nautida. Olen käinud enne häälega Hispaanias, tööd seal ei teinud, kuid väga tahaks tagasi sinna. Kahjuks on sealkandis majanduslangus, mõtlen kas ikka on mõtet minna:(

Ma olen 20-aastane tüdruk ja sel suvel lähen juba 3. korda välismaale au-pairiks. Eelmisel suvel olin Saksamaal ja jõuludel Prantsusmaal. Kõige mugavam, lihtsam ja mõnusam töö! www.aupair-world.net registreeri, otsi omale pere valmis ja lenda aga!

Kui vaja sel teemal lisaabi, siis kirjuta mulle jaanikaa@hk.tlu.ee