Pasha

Olen lugenud mitmest postitusest ekskursiooni pakkujast Pashast. Ja luegnud ka et tal on olemas Facebooki leht, kuid mina seda õiget vist leidnud pole. Kas keegi saaks mulle selle lingi anda?

Kas see Pasha Foto on tema kasutaja?

Pasha on täiesti olemas, äärmiselt sõbralik, räägib ladusalt ka eesti keelt. Tema reisibüroo SENKUHNKE TOUR http://alanya.ee/mida-siin-teha-saab/ on Atatürki tänaval mäe jalami lähedal suht lihtsalt leitav, lisaks sini-must-valge eesti lipp lehvimas majaseinal. Trippide hinnad on ta kodulehel olemas ja sellised need olidki ka kohapeal. Meie Novatoursi ja Tez´i samaväärsete väljasõitudega võrreldes olid tal trippide hinnad oluliselt odavamad, kvaliteedis vahet pole. Tellisime kohapeal Pasha büroost paar trippi ja kõik toimis suurepäraselt. Hotelli juurest võeti reisibussile, seltskond oli internatsionaalne, kõik põhjamaad ja läänemereäärsed riigid esindatud, kohalik giid rääkis huvitavalt nii inglise kui ka saksa keeles. Kõik sujus, õhtuks viidi kõik oma hotelli juurde tagasi.

Päris huvtav, Urmas, kes koguaeg hoiatas igasuguste aferistide eest on nüüd ise Pashaga diili teinud. Aga arusaadav, raha on elamiseks ikka vaja:)

Tripikad räägivad
Soovitused välismaal elavatelt eestlastelt