Pasha

Olen lugenud mitmest postitusest ekskursiooni pakkujast Pashast. Ja lugnud ka et tal on olemas Facebooki leht, kuid mina seda õiget vist leidnud pole. Kas keegi saaks mulle selle lingi anda?

Kas see Pasha Foto on tema kasutaja?

Pasha on täiesti olemas, äärmiselt sõbralik, räägib ladusalt ka eesti keelt. Tema reisibüroo SENKUHNKE TOUR http://alanya.ee/mida-siin-teha-saab/ on Atatürki tänaval mäe jalami lähedal suht lihtsalt leitav, lisaks sini-must-valge eesti lipp lehvimas majaseinal. Trippide hinnad on ta kodulehel olemas ja sellised need olidki ka kohapeal. Meie Novatoursi ja Tez´i samaväärsete väljasõitudega võrreldes olid tal trippide hinnad oluliselt odavamad, kvaliteedis vahet pole. Tellisime kohapeal Pasha büroost paar trippi ja kõik toimis suurepäraselt. Hotelli juurest võeti reisibussile, seltskond oli internatsionaalne, kõik põhjamaad ja läänemereäärsed riigid esindatud, kohalik giid rääkis huvitavalt nii inglise kui ka saksa keeles. Kõik sujus, õhtuks viidi kõik oma hotelli juurde tagasi.

Päris huvtav, Urmas, kes koguaeg hoiatas igasuguste aferistide eest on nüüd ise Pashaga diili teinud. Aga arusaadav, raha on elamiseks ikka vaja:)

Oktoobris käisime perega Alanyas, tänu siin leitud reklaamile puutusime kokku kurdi rahvusest Pashaga. Et nagu kohalik usaldusväärne eestlaste sõber vms.
Ostsime tema kaudu mitu ekskursiooni, pärast selgus et meie oma hotelli kõrval olnud ekskursioonide müügipunktis tegutseva Hassan-i kaudu oleks saanud soodsamalt.
Pealegi see Pasha kaudu ostetud Hamam oli täielik jubedus, konveiersüsteem + agressiivselt igast lisateenuseid pähemäärivad klienditeenindajad. Oleme enne ka hamamis käinud, seega päris võhikud ei ole.
Ülejäänud ekskursioonid vastasid enamvähem kirjeldusele.
Pashast. Ta suudab moodustada mõningaid osaliselt eestikeelseid lihtlauseid, rõveda mustlase aktsndiga. Pärast selgus et tal on naine vist mingil määral Eestiga seotud venelane.
Üldiselt kõike muud kui usaldusväärne tüüp.

Türgis nii Alanya kui Kemer on muidu super puhkusesihtkohad, eriti arvestades praegust kohaliku raha kurssi euro suhtes.