Perega elama Inglismaale

Tere

Selliseid teemasid on siit juba läbi käinud küll ja küll, kuid avan siiski uue ja teen üleskutse: kas siin kondab inimesi, kes elavad Inglismaal ning oleksid valmis minuga jutustama väheke ning vastama ka kõige lollimatele küsimustele mis tekkida võivad.

Natuke eellugu ka.
Ideaalis ühineks elukaaslane Briti armeega (Eestis korralik põhi all), laps läheks kooli. Laps on hetkel 7 aastane ning lõpetab kevadel esimese klassi. Soov minna oleks suvel, et oleks aega kõik paberimajandus korda ajada ning veidi ehk sisse elada enne, kui laps peab uude keskkonda üksi minema.
Elama sooviks minna kuhugi linna, mis Londonist 1-2h kaugusel rongiga. Kindlasti on just tähtis, et Londonisse läheks rong. Ise olen käinud Canterburys ja see tundus iseenesest sobiv koht.

Loodan, et keegi kuuleb hüüdja häält kõrbes ning on nõus nõuga aitama. Kui tunned, et tahad üht noort pere aidata, siis võid jätta siia näiteks enda Skype/e-maili aadressi ja ma kirjutan Sulle. Tänan juba ette kõiki vastajaid.

Minu teada briti armee ei võta teenistusse välisriikide kodanikke, peale gurkhade. Ja ka Rahvaste Ühenduse kodanikke, teatud tingimustel. Kui elukaaslane Ühendkuningriigi kodanik, siis teine asi, aga sel juhul ilmselt poleks seda teemat. http://www.army.mod.uk/join/How-to-join.aspx