Politseitõend

Oleme olnud paar nädalat Austraalias. Käisime esimesel töövestlusel riigiasutuses.
Üllatav oli see, et peame võtma politseist tõendi, et puudub kriminaalne taust. Maksab see 40 AUD -i inimese kohta.
Kas see ongi igal pool nii? Oleme siin working Holydays viisaga. Et igas järgnevas töökohas jälle esita?

Lisaks küsiti ikka eraldi viisat. Kuigi lennujaamas öeldi, et midagi enam passi ei lööda -et tööandaja saab ise läbi interneti kontrollida viisa olemasolu?

Keeruline see asjaajamine

Üritage olla konkurentsivõimelised ja töötage Eestis.
Kui otsustasite uttu tõmmata, siis ärge halage. See on täiesti loomulik, et võõramaalastest õnneotsijaid peedistatakse. Kriminaale ja muud inimsaasta on sellise kontingendi hulgas vägagi palju.

Mina pole küll Austraalias aga politseitõendi võtsin ikka Eestist igaks elujuhtumiks kaasa. Aastas 1 tõend on tasuta, tellida saab seda ka neti kaudu (ID kaardiga) aga välismaale seda tõenäoliselt ei postitata. Mina tellisin selle veel eesti aadressile ja lasin notariaalselt ära tõlkida eestis.
Eesti Poltsei kodulehelt saad selle kohta ka infot lugeda. Kusagil UK teemades isegi see link antud, aga ei ole aega hetkel hakata otsima.

Ei tulnud siia halama, vaid teiste kogemusi kuulama. Selleks see TRIP.EE loodud ongi.

Oma Eesti politsei tõendiga võid wc'sse minna. Sa pead näitama ikka siinset ning just hiljuti tehtud ning kui veab, võid ühe tõendiga teha kõik, Kuid enamus kohti tahab värsket tõendit, et sa ei ole teind Austraalias pahandust.
Lennujaamast ei saa sa miskit passi, sa pead minema Migratsiooni ametisse, seal võtab see aega vaid mingi 10 min, koos järjekorras seismisega. Viisa kleebist tahavad jah saada paljud ning sulle endale see ka abiks, kuna kui tööandja küsib passi numbrit lepingus, siis alati tahavad saada ka viisa numbrit, siis hea ju passit vaadata.
Mina siin Perthis tegin kõik kohe ära, ning soovitavalt tee endale pangas ka superannuation account, kergem seda pensi asja tagasi saada , muidu ajad taga erinevatest kohtades ja hullem paberimajandus.
Saab milleski veel abiks olla, kirjuta sõnum vms?

Kas oleks võimalik Su meiliaadressi või skype saada või tel nr-t? Oleks lihtsam nõu küsida!

Tere, kuna mina ei kirjutanud seda, vaid mu mees siis aadress on: sly144@hotmail.com või siis mulle: phan001@hotmail.com
Ehk seal saab siis numbreid vahetada või midagi, ise elame Perthis.

Sõnumiks oli see, et pole mõtet oodata suhtumist, nagu keegi su'st seal või mõnes muus sihtkohas kui võõrtööjõust tohutut puudust tunneks ja kõik mugavalt kandikul ette serveeriks.
Tuleks otsida sarnast infot enne minekut, et kohapeal end lolliks ei maksaks või nö mööda p...t ei saaks. Muud midagi.

Tore on, kui trip.ee Sind aidata saab.