Reisikaaslast!

Tere, otsin endale reisikaaslast hiliskevadel Austraaliasse. Idee on minna ja otsida farmis tood agnetuuride kaudu. Natuke siis minust: olen Euroopa labi haaletanud ja veidike vaadanud ka Aafrikat. Seega samal ajal tood otsides tahaks ka seiklusi kogeda. Kes on seiklushuviline ja millegi eest risti ette ei loo, siis votke minuga yhendust! Paikest! Mari

Kuidas sa mõtled seljakotiga minna. Mul kunagi üks tuttav läks läbi Venemaa ja siis Hiinasse, aga kas ta ka kohale jõudis, see on juba teadmata teema.

Aga muidu oleksin isegi kambas, aga kuna sa alles nii hilja lähed, siis ma juba kuhugile teel sellel ajal või juba ka kohal. Endal plaani kuhu minna pole, aga minek 15. jaanuar.

Muidu kuhu lähed?? Meil plaan minna Sydneysse 15 jaanuar(piletid juba olemas,15 jõuame) . Paar päeva seal lebotada ja siis Brisbane poole liikuda (muidugi tööd kah teepeal otsida).

Kuna hetkel juhtus õnnetus ja ma kaotasin ära kogu materjali mida ma vajalikuks pidasin siis jääb minek siiski ära

Plaan peab olema põhjalik

Oled veel mineja? Mida täpsemalt hiliskevade all silmas pead? Oleksin alates juulist tulija. Vaja raha teenida, et armastatud Aasiasse tagasi minna. Saada mail kosmos@planet.ee ja räägime täpsemalt.

Mihkel.