Saadeti Austraaliast tagasi !

Tere!
Mul on selline probleem , et nädal tagasi pidin sõitma Austraaliasse, aga mind saadeti tagasi koju. Piiri peal hakkati küsima igasuguseid küsimusi ja ei lastnud läbi piiri , sellepärast, et polnud piisavalt raha kaasas. Nüüd on vaja asju ajada Berliniga , võtta nendega ühendust. Ise olen 18.aastane. Kas kellegil on olnud sellist olukorda ja mida nüüd teha? Tahaks septembrist veel minna aga 1 aastaks ja tööle. Aga väga kardan , kui jälle saadetakse tagasi. Kas keegi saab anda nõu kuidas ja mida teha ?

Kas krediitkaart oli sul olemas? Ja kui saladus ei ole, kui palju sul raha oli siis ette näidata?

Krediitkaarti polnud ja kaasas oli 400 Austraalia raha ehk 4000 .- krooni.

Muuseas on 400 AD ikka umbes 3600 krooni, selle rahaga on eestiski raske pikemat aega hakkama saada. Kui plaan oli viibida üle nädala (kaldun arvama, et taheti minna kuuks ja rohkem), siis on arusaadav, miks ametnikel tekkisid kahtlused, et kavatsed tööga elamisraha teenida. Krediitkaart on arenenud riikides elementaarne asi ja selle puudumine näitab, et inimese krediidireiting on ikka väga nigel. Kui päris krediitkaarti ei ole, siis ei tohiks ju ületamatu olla teha endale Ego või Magnet kaart, kuhu saab ka ise raha kanda peale üle panga poolt antud krediidilimiidi ja seda niimoodi suurendada.

Mis viisaga sa läksid? Ja kas keegi teab, mis siis saab, kui tahetakse piiril tagasi saata, aga on tuldud üheotsapiletiga ja raha ka pole nii palju, et tagasi pilet välja tuleks? :D

No arvata on et läks whm viisaga. 400 AUDi on ju ilmselgelt vähe ja täiesti arusaadav, et saadeti tagasi! Miks sa Berliini kirjutad? Ma arvan, et kui sa tahad sinna veel minna siis pead raha koguma ja suurema rahavaruga sinna minema, siis ei saadeta ehk tagasi. Kas sa enne eeltööd üldse ei teinud kui sinna läksid või kuidas sa kavatsesid seal hakkama saada?

Nii vähese infoga on raudselt raske midagi soovitada.

Järeldus on muidugi ühene, et Austraaliasse pole mõtet sellise tagasisaatmise jamaga minnagi.
Eks see on ju ka täiega Inglismaa vanglaks olnud maa.

Mul oli seal töö olemas , aga oli tavaline viisa.Nii, et ma ei saanud üelda , et lähen sinna tööle. Ütlesin nendele , et ema hakkab mind aitama , aga nad ei uskunud sellesse.

No ma soovitaks teha viisa, mis lubab töötada- whm näiteks ja raha ka natuke rohkem koguda (kui see pole võimalik siis kindlasti krediitkaart teha, et vähemalt piiril tagasi ei saadetaks... aga ega 400 audiga sa kaua hakkama ei saa!).