Shotimaale

Tere, Ma oleksin vaga huvitatud koigist nouannetest seoses mu vaikse kavatsusega minna Shotimaale toole ja reisima. Olen moelnud, et randaksin ringi ja teeks vaikseid toootsi, kus leian - nii natuke aega - oleks keegi huviline, kes tuleks kaasa ka? Plaan ca Augustist minna. Nouandeid ootan eelkoige marsruudi ja toovomaimaluste kohta - kuskohast alustada ja kuidas liikuda? Vaga huvitavad koiksugu saared ka... Ja igasugu motted et mida KINDLASTI peaks nagema ja mis v-o tavalises turismiteatmikus puudu. Aitah!

Oo, väga tore teema. Plaanin isegi minna ja kõik info ja nõuanded on väga teretulnud tõesti :D

Tundub, et asi pole vaga aktuaalne siin. Olevat veel inglismaa eestlaste sait mingi, kolin sinna :(

Ma ise olen juba Londonis üle 1 aasta elanud, aga nüüd pidi Eesti tagasi tulema, aga plaan on nüüd paari kuu jooksul tagasi kolida. Koliks ka hea meelega Šotimaale või Iirimaale, aga Šotimaal ei oel tuttavaid. AnneM kuidas kavatsed hakkama saada? Mis kogemused sul on ja kas oled kõvasti raha kõrvale pannud?

Oi ma ei nainudki seda su postitust, pean tihedamini vaatama! Olen viimased 4 aastat valismaal olnud ja nyyd tagasi Eestis. Shotimaa-plaan on endiselt jous, aga palgad on seal vist hetkel vaga nadid?