Soojale maale tööle.

Oleks suur soov minna soojale maale tööle eelistaks Küprost, Kreetat, Hawaid jne. ja votta kaasa kaaslase kellega jagada korterit, kui on siis ka muresid. kindlat kohta pole ega ka töökohta neid annab veel otsida kui on kedagi voibolla kes juba on seal voi tahab ka minna ja on veidi targem ja on leidnud moned kohad kuhu minna mida yyrida ja mis tööd teha siis voib teada anda. voimalik on ka alustsada uut elu seal sest tahaks minna pikemaks ajaks juba kui moneks kuuks. ei pea otsima yhesugust tööd aga nii oleks ka tegelt lihtsam... kuigi voimalik on samas linnas voi selle lähedal erinevates kohtades töötada vähemalt teaks et on oma inimene olemas kellega saab rääkida vabalt ja väljas käija vabalajal. igatahes jään koiki pakkumis ootama ja soovitusi korterite ja töökohtade leidmise kohta. jätan oma tel nri (+372) 56702599 ja ka e-maili linnas(at)hotmail.com

Mul on ka suur soov minna soojale maale tööle, nt. Küprosele ja siis ikka vähemalt pooleks aastaks, kuni aastaks! Mul pole endal õrna aimugi, kust otsast asju peaks hakkama ajama, mõtlesin, et agentuuride kaudu, kuid seal on need vahendustasud suht suured ja asjaajamine võtab kuni kuu aega, vahel rohkem! Aga samas oleks kindlustunne olemas, et siit saab juba töölepingu kätte ja vist on siis ka kindel koht elamiseks?!!! Ja kogu selle seal oldud aja saab toetuda sellele agentuurile, ükskõik, mis jamad peaks olema!!!

Kindlasti mitte agentuuri kauadu. Saad suure yllatuse osaliseks nad voivad lubada maad ja taevad kokku aga lopuks oled wc kyyrija. Jätan sulle oma e-maili ja telefoni.

linnas(ät9hotmail.com 56702599

Mul seal tuttavaid ees jne. Et jah saan ka sind aidata ja midagi lasta uurida kui tahad.

Seal kusjuures eestlased hoiavad kokku, seega ma tean 7 eestlast kes seal on ja lähevad. Et voiksid ka kampa hypata. . . . Kirjavead parandatud! Toimetus

eures.ee on selline lehekülg kus saad endale vist üsnagi kõikjal maailmas igal alal tööd otsida, paljudel töökohtadel on majutus kaubapeale. Endal ka plaan novembris minna, praegu saadan cv-si laiali ja hoian endale pöijalt.

Mina soovin lühiajalist tööd soojal maal. Siis hiljem on võimalik otsustada, kas meeldib. Pikemaaegsed töö(lepingu)d võivad osutuda orjastavateks või sisaldada pettasaamisi.

Palun ära lahmi, kastan! Töölepingud loetakse enne allkirjastamist korralikult läbi, ja selle põhjal peaks normaalmõistusega inimene aru saama, kas on mingit orjastamist või petmist.

Kui soe peab olema "soojal maal"? Küsijad võiksid natuke lahti seletada. Siis saaks võib-olla ühteist ka soovitada. Kas Hispaanias Barcelona ümbrus on küsijate mõistes soe või mitte? Suvel küll soe, aga talvel võib isegi lörtsi sadada. Või Emiraadid, mille liigitaks suviste temperatuuride järgi hoopiks "kuumaks maaks".