Soome tööle

Tere!

Soov minna Soome tööle. Kas keegi oskab anda infot mõne tuntud Eesti büroo kohta, kes otsib töölisi soome, lühiajaks , nõudmata väga head soome keele oskust. Põhimõtteliselt soome keelest aru saan, kuna vanaema on soomlane, pole aga viimasel ajal seda kuigi palju praktiseerinud. Lugemisega saaksin ka võib-olla hakkama, aga kirjutamisega võib probleeme olla. Tean et ühes Tallinna büroos otsitakse iga aasta samal ajal töölisi Iirimaale, seda siis kuuks ajaks. Inimesed, kes seal käinud on rahule jäänud, niipalju kui sellest kuulnud olen. Ise olen Tartu inimene, käisn büroos, salt anti siis neti aaddress mis on aga soome keelne, arvatavasti eeldatakse siis ka väga head soome keele oskust. Pole plaanis Soome elama jääda, parim varjant oleks kuuks ajaks või umbes nii. Kui keegi oskab midagi soovitada, ootan vastukaja.

Tänud.

kes Soome töölisi värbavad on mitmeid. Mis tööd sooviksid seal tegema hakata ja millised on eelistused? Olen ise ka Tartust ja vajadusel saaksin ehk tõlkimisel abiks olla, see neti aadress mille said oli ilmselt www.mol.fi. Võiksid jätta siia oma kontaktandmed, et sinuga ühendust saada.

Biancat > void minuga uhendust saada? Olen huvitatud ka.Mu mail:

rus.team@yahoo.com Ette tanades

Kas keegi on kokkupuutunud Nordic pro staff´iga kes võtavad Soome kokkasid tööle. Palun ühendust võtta kiisu16e@hot.ee kui on infot!

Palun aidake mind tahan noppima maasikat ! minu mail sgainullov1967@mail.ru

to Biancat kui saad siis võta ka, palun, minuga ühendust kaishate@gmail.com :)

Sooviksin samuti suveks Soome või nt Rootsi/ Iirimaale tööd saada. Kas kellelgi on aimu, kuskohast saaks selle kohta informatsiooni või teab mõnda neti aadressi?

Biancat: Ka mina oleksin Soomes töötamisest väga huvitatud.. Ma ei oska hetkel kuskilt vaadata Eesti büroode kohta, kes otsiksid Soome töölisi... Saaksid mind natuke aidata, minu meili aadress on: riiny00@hot.ee

Ette tänades! :-)

Riin: Kas lähed Soome tööle suveks või kauemaks? Biancat: Samasugune soov oleks Soomes töötada nagu teistelgi siin :) fastsammyboy(ät)hot.ee

Tere.... Ma otsin tööd suveks Soome... Mu msn on arnit10(ät)hotmail.com ..... võtke uhendust kellel on tööd pakkuda.. Ise olen hetkel 14 aastan ja saan detsembris 15. Loodan vaga et ma ikka kusagile saan sinna tööd:)

Mul on plaan ikka kauemaks minna... aga pole veel leidnud tööd... aga kui keegi oskab aidata, siis oleksin väga tänulik! :)

Tahaks asuda soome elama ja töötama. Hetkel uurin veits maad, kuid kui keegi teab, kust vabu töökohti leida või on pakkuda tööd andke aga teada.

Mõte autoga minna augusti keskel, tööd hakkaks koha peal otsima.Inglise keelt vldan väga hästi, hetkel õpin raamatu järgi soome keelt. Hetkel autos üksi (M31) ,üks v. kaks kohta vabad, kes tahab kaasa tulla. Koos elamist ka kergem otsida, võtke ühendust siinsamas.

Et tahan ka siis minna , olen varem Soomes töötanud ka u 8 kuud ehitusmehena , põhiliselt kips-seinte ehitus jne. Aga alates eelmise aasta augustist istun kodus , kuna naine ootas kaksikuid. Nojah ja nüüd on siis plaan tagasi sinna põdramaale pürgida , Eestis pole ikka suurt sedasamustki teha. Olen ka elanud töötanud Inglismaal u pool aastat, niiet see keel on 90% fluent. Lihtsamast soome keelest saab ka äkki aru , kuigi pole juba üle poole a soome keelt kuulnud , aga küll õpib. Ise olen muidu 22a noormees , kes ei karda ühtegi tööd(unistab autojuhi kohast muidugi) ja plaan on minna siis ikka pikemaks ja võibolla täitsa elama sinna , vähemalt seniks , kuni Eestis see über shaishe aeg läbi saab. Lisan veel , et mul peaks isegi olema selline asi nagu Soome ik/engelotunnus. Muidu plaan minna samuti enda saraga(load olemas) ja võibolla ühe sõbraga , aga kuna enda auto on nagu rohkem põllurallikas :D , siis oleks tore kui saaks kellegi teisega kellel veel selline plaan. Et võta siis kas siin või äkki isegi telefonitsi: 55629439 ühendust , mõtleb midagi. Asun muidu Põlvamaal ja Tartus ka kui vaja. A ja lisan ka puhtast aususest ära , et hetke rahaline seis on alla igasuguse arvestuse , niiet minuga koos minnes pole mille taskus.

Tere, tahan ka leida tööd Soomes, oskan vaid inglise keelt, aga võibolla saan kiirkursused läbi käia. Kui keegi teab kindlaid töökohti, paluks ka mulle teada anda. Ja kas keevi, teab midagi Avmarie firmast, firma nimi võibolla valesti. Kirjutatud, igal juhul teeb koostööd aupair firmaga.

Minu msn on siis: ussiken@hotmail.com

Ise olen 21a terve (käed, jalad otsas) noormees ja otsin niisamuti tööd. Kas Soome, Rootsi või kuhu iganes, olen juba päris kaua passinud kodus. 58438098

www.mol.fi on ka suhteliselt hea aadress

Kui keegi läheb siis võtke minuga ühendust! LillaMaazikas@hotmail.com

www.mol.fi on hea link küll aga selle tõlkimisega probleeme, inglise keelt valdan normilt, kuid soome keelega raskusi. Kui kellegil võimalus aidata tõlkimisel siis palun anda teada kady_57@hotmail.com. Ettetänades :)