Soovin üürida korteri Raumas

Soovin üürida Soomes Raumas 2-toalist korterit.tel.55908412

Otsime juba pikemat aega Rauma üürikorterit, aga nii raske on leida, kuna soomlased ei taha anda eestlastele. Kuigi mees on soome firmas tööl ja maksab soome maksusi. Mees tahtis mind kahe lapsega ka soome elama tuua, aga oleme juba lootust kaotamas. Kas kellegil on infot ja saab aidata , kuidas saada Rauma korterit.

ei taheta korterit üürida. Endal küll sellist kogemust pole. Viimasel esitlusel käies olin ise ainuke eestlane soomlaste ja teiste muumaalaste hulgas ja sain korteri. Kas mitte pole takistuseks mehe tähtajaline tööleping või suutmatus deposiiti maksta? Kui VVO korterit tahta siis Porvoos näiteks tuleks väga tihti neile helistada ja endast märku anda, lihtsalt passiivselt peale avalduse andmist ootama jääda on naiivne. Soome maksude maksmine ei huvita korteri üürimisel kedagi, aga muidugi dokumendid peaksid ikka igal juhul korras olema. Peamine on arusaadavalt näidata et olete võimeline järjepidevalt üüri tasuma.

Olen tõesti lootust kaotamas, aga on raske saada korterit. Mehel on tähtajatu tööleping. Mis on Porvoos, sest sellest pole enne kuulnud? On kellegil veel infot, kuidas saaks kiiremas korras Rauma korterit?

Porvoos pakkuda 3 toaline 800 eur kuu.