Šotimaale augusti lõpus

Otsin reisikaaslast kellega koos minna Šotimaale (Glasgow, Edinburgh) tööle- elama, koos oleks kergem tuba v. korterit üürida. Ise olen Inglismaal 3 viimast aastat küll töötanud, kuid plaan on Shotimaale minna.Praegu olen Eestis. Kellel huvi on koos minuga korterit jagada, võtke siin ühendust või kirjutage e-mailile arnoldpateley@yahoo.co.uk Kellel huvi on, saame kokku ja arutame asja. Ise olen M 30

Jätkuvalt autos kaks kohta vabad. Hakkan sõitma 31. augustil, esmaspäeval,laevaga Riiast Saksamaale, sealt edasi Calais`i kaudu praamiga Dover´isse. Dover´ist sõidaks edasi üles Edinburgh´i. Jääks sinna paikseks pikemaks ajaks, otsiks elamise ja tööd. Mingeid eelistusi reisikaaslastele ei ole, natuke peaks ainult raha tagavaraks olema ja inglise keelt võiks suhtlustasemel osata, mis märkimisväärselt suurendab tööleidmise võimalusi.
Kel huvi on, meilige või kribage siiasamma.

Üks koht autos jätkuvalt vaba. Plaan küll niipalju muutunud , et sõitma hakkan esmaspäeval 17. augustil ja ei suundu mitte Põhja vaid mööda lõunarannikut Poole'i Bournemouth'i lähedale. 19.augustil varahommikuse (1.20) praamiga Calais't Dover'isse.
Kes tahab küüti Inglismaale saada, võib ka mujale teepeale ettejäävatesse kohtadesse saada, kui just Inglismaale soov ei ole sõita.
Andke märku, kel huvi on. Reis tuleb vinge.

No Poole ja Bournemouth on ikka ükssama linn:)
Jõuad just parasjagu riigi suurimaks lennundusfestivaliks kohale. Nii et vingest olemisest puudu ei tule...ja rand on seal taevalik.
Mu üks inglasest sõber, kes seal linnas (me kõrvallinn, 30 miili kaugusel) elab, ütles kui linna näitas, et nädal seal maksab rohkem kui mitu nädalat mingis lõunamaises puhkekuurordis. Aga tulete autoga, siis ei tohiks hullu olla ja kui soovite päris vabas looduses nt öö mööda saata, võite alati New Forest'isse ponide ja metshobuste alale telgi püsti panna (see on sealt kiviviske kaugusel).

Kui esimestel päevadel on kogu linn sigimist-sagimist täis ja ise ka ehk sooviksid (kuigi kindlasti on teised prioriteedid, aga saabumise ajastus on selline, et rahvamurrust sa ei pääse:), siis festival on tasuta, võid lõõgastuda (kuniks elukohta püüda leiad).

http://www.bournemouthair.co.uk/

Awesome air displays, attractions and fantastic evening entertainment – Bournemouth is ready to welcome you to the UK’s biggest free aviation Festival!
20th - 23rd August - BY THE SEA & COMPLETELY FREE!

The More Bus Bournemouth Air Festival is shaping up to be bigger and better than 2008. With more aircraft, more on the ground attractions and more awesome ‘Night Air’ evening entertainment it promises to be a must-see 4-days of breath-taking aviation action!

Sponsored for a second year by More Bus, the Festival will bring a spectacular line-up of entertainment to hundreds of thousands of visitors from Thursday 20th – Sunday 23rd August.