Sügiseks Iirimaale?

Olen plaaniks võtnud Iirimaale tööle minna,aga üksi päris ei tahaks. Kui kellegil sama idee siis võiks lähemalt arutada seda. või äkki oskab mõni tööleidmisel aidata.
Kõik ideed ja soovitused on oodatud.

Tere, kas oled Iirimaal v6i tulemas, mul saab kohe kohe yks tuba majas vabaks ja vaatan uut elanikku. Elame Dublinis, kesklinnast umbes 20 min rongiga, uus ja ilus maja, toredad elanikud. Tooga ei oska kahjuks praegu aidata aga v6ibolla oled juba ise midagi leidnud Anna teada, kui oled lahemalt huvitatud, terv, Tiina
.
.
.
Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

Tahaks tulla jah, ja oleks väga huvitatud. Aga tööd ei ole veel leidnud.
Aga äkki oleks võimalik msn-is pikemalt rääkida ja arutada. Minu msn on: liina_linder@hotmail.com

Mina olen olnud siin nyyd juba n2dala, ja ikka hoolega t66d otsin ega see kerge ei ole. Ise olen Corki linnas. K2in iga p2ev Fas-is ,prindin hoolega ikka kuulutusi v2lja endale, kesklinna hotellid k2isin ka k6ik l2bi ,j2tsin cv-d. siis veel panin ennast kirja yhes personaliotsingu firmas ning lisaks olen j2tnud cv-sid paari kohvikusse ja poodi,kus sildid yleval,et vaja ja muidugi saatnud meiliga v2hemalt mingi 20 cv-d. On j22nud mulje,et siin v6tavad asjad veidi rohkem aega ,kui tavaliselt.....igatahes ei heida veel meelt ,sest alles esimene n2dal ,kuigi esimene optimism hakkab vaikselt kaduma.....
Eks minagi saatsin kodust juba ka cv-sid ja yritasin helistada,aga jah ,m6tekam ikka kohapeale tulla, kui just mingi spetsialisti kohta ei otsi.

Sa võid ju Ballincolligisse ka proovida. Sa ei pea minema tööd küsima vaid sinna kus kuulutus uksel, võid lihtsalt minna cv näpuvahel lambist kuhugi ettevõttesse ja kysida kas teil vaja töölisi, ja anda cv teenindajale, kes hiljem selle managerile viib. Kasvõi Dunnes Stores või Aldis vms. Kui miskit ei leia, siis mine Supervalusse, seal kus teadete tahvel, pane sinna kuulutus et looking for a job, et kasvõi cleaner ja 10 eur tunnist ikka peaks saama. Septembris ilmselt lihtsam otsida tööd, sest koolilapsed ka suvel võibolla tööl.
.
.
.
Trip.ee parandas postitust keeleliselt!