Suveks Hispaaniasse

Teate, selline mõte tuli, et tahaks suveks Hispaaniasse tööle minna. Midagi sellist lihtsat tegema. Hispaania keelt ma olen õppinud natuke, niiet see ei ole suur probleem. Kahjuks ma aga ei leia kuskilt mingeid tööpakkumisi ega midagi. Äkki keegi soovitab midagi või näiteks lööb kampa.?

Tere, no teadsa lugu, mul on sama idee. Et lähen Hispaaniasse no täpselt sellist lihtsat tööd tegema. Olen keelt öppinud ca 7 kuud ja nüüd oleks ju vaja praktiseerida. Ja ei ole hispaanias käinud kah. Mul on lennu pilet 3 juuni Valencia. Võtsin sinna sest pilet oli odav, ja edasisis plaane pole. Aga võiks olla :))

Selle suhtes, et kui sa mõtled kah minna nii juuni alguses siis kirjuta mulle ja ma kirjutan pikemalt kes ja kus ja mis jne

mammmu@gmail.com

Ma olen suvel ise kah Hispaania minija, linnaks oleks Lloret De Mar et siis Costa Brava rannikul, et otsin endale kah kaaslasi kes tahaks tulla kaasa sinna elama ja töötama. Plaan oleks ärasõita kuskil 10 juuni ja tagasi tulla oktoobris kui hooaeg lõppeb. Et kui huvi on kirjutage meilile.

enx007@hot.ee