Suvi Ibizal 2009

Hei! Kõik kes sellel hooajal Ibizale, võtke ühendust! Plaan minna juuni lõpu poole ja arvatavasti San Antonio kanti. Eelkõige tahaks leida roommate`e, kellega koos miskit üürida, aga igasugused reisu- ja mõttekaaslased on ka väga teretulnud!!! Kuna ise läen teist hooaega, siis ehk oskan esmaminejatele niisama ka abiks olla, et kuhu ja kuidas jnejne... Aitan meeleldi :)

Tere, meil sõbrannaga plaan ka minna sinna poole, Hispaania poole või siis miks mitte ka iBizale. aga kuna täpsemalt lähed ja millega minek on ja kas üksi lähed. Tore oleks küll minna kellegagi kes on juba käinud jne. Kui viitsid võiks äkki seda arutada, oskad palju näpunäiteid kindlasti jagada :)

Minek oleks jaanipäeva paiku, täpsed kuupäevad ning trajektoor pole veel paigas, arvatavasti läeks ikka lennukiga Hispaania mandrile ja sealt kas siis laeva või ka lennuga edasi. Pole veel nii täpselt mõelnud.Põhimõtselt on plaan jääda 2-3ks kuuks, veits tööd ja palju nalja :D Me võime täpsemalt kõigest edasi rääkida, nt msnis?

Tahan minna Ibizale Armin Van Buurenit kuulama (28.07.09 klubi Amnesia). Hetkel orgunnin lennupileteid ja ööbimist. Äkki on soovitusi? Reisikaaslast ei ole leidnud endale. Kui oled seal, võiks kohtuda? Kas kasutad MSN/Skype? Mul MSN merleroolaid@hotmail.com.

Mõni kevadel plaanija võiks natuke muljetada siin, et kuidas läks. Ja kas keegi aastavahetusepeole Pacha klubisse ei suundu Eestist?