Sydney´sse lendamine ja elamine selle lähistel

Tere,

Kas keegi saab infot jagada, kes elab Sydney lähedal kuskil? Sõidan ka Sydneysse paari nädala jooksul. Kuskil orkutis pidi keegi pakkuma odavat lendu (Est Traveli kaudu), kas keegi teab, millise community alt leida? Kas mõni eestlane viitsiks teha teenet ja juhatada nt Sydney lennujaamast kuidas saaks lähimasse farmipiirkonda, et leida tööd. Võiksid jagada oma nr, siis saaks ühendust võtta, kui selle vastu ei ole.

Võib mulle mailile saata infot: jalamees@gmail.com

Tänades.

kõige odavamalt saab esttravelist pilti ostes istanbuli kaudu sydneysse Gulf air lennufirmaga, koos riia sitanbul lennupiletiga läks see mul maksma 9100krooni :) farmmipiirkondadest ei tea ise midagi aga mind huvitaks ka see info sydneyst mitte väga kaugel asuvate farmide vastu ?

Selge. Tänan vastuse eest. Vaatasin, et läbi Istanbuli läheb 2 ööpäeva sinna jõudmiseks. Jube pikk aeg, et lennukis kuivada. Kas ise oled juba Austraalias? Millega tegelemas? A võid mulle kirjutada, siis saab pikemalt muljet vahetada. OK?

Päris 2 ööpäeva ei lähe tegelt, alates sellest hetkest kui riias lennuki peale minna siis mina olen igaljuhul 30 tunni pärast sydneys, suht pikk aeg jah aga küll üle elab selle ma arvan:) ma ise ei ole veel austraalias aga varsti lähen küll sinna.

Millal lähed? Mina lähen 20.04 paiku (+/- paar päeva), homme bronnin lennu. Millisesse piirkonda sul minek? Kas töö olemas?

ma lähen tegelt alles septembris ja sydneysse, tööd veel olemas ei ole