Tahaksin UM-le tööle ja võimalik et ka elama tulla

Tere kõik see pere! tahaksin Uus- Meremaale tööle tulla. Kui meeldima hakkab, ei ole välistatud et ka päris elama. Mul on kõrgharidus kunstiõpetaja erialal ja sooviksingi õpetajana töötada. Huvitav kui võimalik see oleks? Lisaks teen hetkel ka lasteaia õpetaja pabereid, seega oleksin valmis alustuseks just lasteaias töötama.

Kas kellelgi on kogemusi sedalaadi teemaga UM-l? Kuidas erilasele tööle saada?

Kui alustada oleks vaja ka lihtsamatest töödest, oleksin ka selleks valmis. Ainult et tahaks teada kust otsast alustada, et üldse normaalse töö saada :) Millist linna elamiseks-töötamiseks soovitaksite? Ja kust tööd leida?

Kuna ise just tööd otsimas, siis selline lahe portaal siin UM'l on TradeMe.co.nz Sul soovitaks seal silmad lahti hoida ECE (Early Childhood Education) pakkumistel. Seda laadi tööd paistab olema päris paljudes linnades. Linna soovitada ei oska kahjuks. Lihtsamaid töid otsides võid leida puuviljade majandamisega seonduvat (oleneb aastaajast, soovitaks vaatata PickNZ.co.nz). Tööd otsides võid ka pilgu peale heita leheküljele seek.co.nz - on kasulikuks osutunud :)

Loodan, et saad sellest vähesest infost abi, Terv