trip-krainetrip-ukraine-dark
Tahan Šveitsi elama!

Ma olen Švetsi andunud fänn. Veetsin seal oma elu parimad kolm kuud. Nuud on mul laps ja mees ja usun et meil on raske saada Šveitsi. Ja mees on pärit Liibanonist. Seega kallid kaasmaalased kes te elate Šveitsis ehk oskate aidata. Märkmeks olin Basel citys kolm kuud. Please please help. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt sh. lisas suured algustähed!

Nagu ilmselt tead, on elu su unelmate riigis kaunikesti kulukas. Kui oled piisavalt jõukas, et endale Šveitsi kõrgeid hindu lubada, omad korralikku haridust, et seal tasuv töökoht leida või on sul mingeid muid eeliseid, mis võimaldavad sealset elamisluba taotleda, siis on sinna kolimine igati mõistlik mõte. Kui postituse mõte oli leida mõni lihtsameelne, kes abistaks sind end illegaalina Šveitsi elamanihverdamisel, on su mõte laiduväärne ja peaksid seda häbenema.

Miks Te Liibanonis ei taha elada? Ma usun, et Sind ja Su liibanoni meest ei taha ükski Euroopa riik oma kaitsva tiiva alla võtta. Muidugi, kui raha on piisavalt, siis rantjeena võite elada, kus tahate.

Olge nüüd normaalsed. Lugedes tema postitust ei usu hästi, et tütarlaps üldse teab, mis imeloom see rantjee on. Ja siinkohal, andke mulle andeks, tuleks vist tunda sügavat rõõmu, et selline kontingent soovib meilt minema, mitte vastupidi.

Mul oli NA-s sõjaväes olles tore kaaslane: isa oli tal grusiinlane, ema oli moldaavlanna, elasid nad Uzbekistanis(Taškendis) ning oskas ta rääkida ainult vene keeles. Äkki tõepoolest valite elamiseks ühe enda jaoks tuntud maa: Liibanoni või Eesti? Praegu näeb asi välja selline, et püüate maksimaalseid raskusi endale tekitada.

Minul on naabrid - ema soomlane, isa eestlane ja pere räägib omavahel kah vene keelt, aga kuidas see neid majanduspõgenikke aitab?

siis mul jälle oli tuttav, kelle isa oli aserbaidzaanlane ja ema saarlane. Nii et meile oli ta aserbaidzaarlane.

Kahtlane, kas te Shveitsis elamisluba saate. Praegusel majanduslikult raskel ajal on sealgi tagasilööke ja ega nad vaestest ida-euroopa näitsikutest, kes on kogunud kõikjal tuntust prostidena, eriti puudust ei tunne. Vaadates Taani ja Prantsumaa sündmusi, tekib sügav kahtlus, et nad ootavad sinna murjameid. Kui te pole just supereriala esindajad, on teie elamisoovid suuure küsimärgi all. Võrreldes nüüd elatustasemeid ja kinnivara, siis langeb kaalukauss Liibanoni kasuks. Peale viimaseid Iisraeli õhurünnakuid on sealne kinnvara ääretult odav. Selle raha eest, mis te saate Zürichis osta mõne inimese elamiskõlbulikeks kohandatud sahvri, võite Liibanonis saada terve kvartali. Üks väike pettekujutelm ilusast Shveitsist. Sealne heakord ja lilledesse uppuvad aiad ja majad ei tule issanda kingitusena ja inglite hooldamisega, vaid selle taga on inimeste töö ja vaev, kusjuures seda tuleb teha vabast ajast ja une arvelt.

Vabandust, aga mina tahaksin väga teada, et kus saab tutvuda Liibanoni meestega? Äkki keegi oskab nõu anda?

Kui Sultanja vastas gostile ja sai tasuta reisi Dubaisse, sisustumaks sealsete meeste vaba aega ja olla motiveerivaks teguriks, on tal võimalus tutvuda nii Liibanoni, Liibua, Süüria kui kui ka Palestiina meestega.

Koogelmoogelda! Näiteks: http://www.cupidvibes.com/braveheart_26

Veel üks pettekujutelm ilusast Shveitsi'st. Et marjanid on sinna rohkem oodatud kui murjanid. See on väga konservatiivne maa, kus sulle tullakse kohe ütlema, kui sa teed midagi teisiti kui seal kombeks - näiteks riputad koos naisega pesu kuivama. Kodakondsuse saamiseks on vist vaja võita kogu kantoni poolehoid.

Vaat kui palju nalja siis ühe naiivitari ahastamapanevast karjatusest.

Hjälp! Hjälp!

Paraku sultanja gosti alla ei mahu. Vastasel korral poleks ta sellist koledat küsimust esitanud. Soovitaks otsida keskturult. Seal olla nähtud unistuste isendeid arbuusi leti juures kisamas.

Tänud vastajatele, aga ma vahest ei saa tõesti mitte midagi aru, sorry! Minu viga.

Kuna see teema tasakesi laialivalguma hakkab, nagu ikka, siis torkan oma tervameelsuse kah ära. Kunagi sai sõpradega saunas arutatud, et miks Šveits Euroopa Liitu ei kuulu. Jõudsime järeldusele: põhjus on asjaolu, et Euroopa Liidul puuduvad fondid riikide taandarendamiseks.

Ok mul pole plaanis mingil juhul saada sinna illegaalina, mulle meeldib köik seaduslik. Siis teiseks kallikesed elasime seni Küprosel ja mulle ei seal ei meeldi. Panimajess. Nii et pole vaja ülbelt vasta. Küsisin kenasti abi ja infi mis ma vastu saan üks hullem kui teine. Ma arvan et vahest ongi parem köik omal jöul midagi teha ilma abita, sest tavaliselt küsitakse raha. Eestlaste lahkus. . . . Trip.ee lisas taas suured algustähed ning järgmise sellise postituse saadab otse prügikasti!

Sama siin. Tutovski peale olen igatahes siiralt solvunud.

No mis ma ütlesin? Isegi moderaatorid on loobunud.

Vahepeal tuli paar kommi. Ma arvasin, et sultanja ei saanud millestki aru aga võta näpust. Ära tühja lõõpimise peale nüüd ka nii väga. Siiski palun vabandust, sest eelnevate kommide pärast pean sind ikkagi inimeseks. Bylle käest aga ei palu.